Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 6 Порядка использования средств государственного бюджета, предназначенных для реализации государственного инвестиционного проекта "Улучшение состояния автомобильных дорог общего пользования во Львовской области"

КМ Украины
Постановление КМ от 06.12.2017 № 948
действует с 15.12.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 грудня 2017 р. N 948

Київ

Про внесення змін до пункту 6 Порядку використання коштів державного бюджету, призначених для реалізації державного інвестиційного проекту "Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміни до пункту 6 Порядку використання коштів державного бюджету, призначених для реалізації державного інвестиційного проекту "Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. N 533 (Офіційний вісник України, 2016 р., N 68, ст. 2285), виклавши його в такій редакції:

"6. Спрямування бюджетних коштів для розроблення та реалізації інвестиційного проекту в наступних роках здійснюється відповідно до уточненого розділу III такого проекту та плану заходів з реалізації інвестиційного проекту на відповідний рік, затвердженого та погодженого відповідно до вимог пункту 251 Порядку відбору державних інвестиційних проектів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. N 571, у межах бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік.".

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2018 року.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 21

Опрос