Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы выплаты стипендий в государственных и коммунальных учебных заведениях, научных учреждениях

КМ Украины
Постановление КМ от 08.11.2017 № 918
действует с 06.12.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 листопада 2017 р. N 918

Київ

Деякі питання виплати стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1047 "Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах" (Офіційний вісник України, 2017 р., N 4, ст. 149, N 12, ст. 341) зміни, що додаються.

2. Установити, що з 1 листопада 2017 р. стипендії у розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1047, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, призначаються та виплачуються у межах видатків на стипендіальне забезпечення, затверджених у кошторисах відповідних закладів та установ освіти на 2017 рік.

3. Міністерству соціальної політики забезпечити перерахування коштів державним вищим навчальним закладам I - IV рівня акредитації, науковим установам для виплати соціальних стипендій студентам, курсантам невійськових вищих навчальних закладів, які навчаються за денною формою за державним замовленням, у розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1047, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, у повному обсязі.

4. Центральним органам виконавчої влади, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вжити заходів для забезпечення загальноосвітніми, професійно-технічними, вищими навчальними закладами та науковими установами, що належать до сфери їх управління, виконання вимог цієї постанови за рахунок і в межах затверджених в установленому порядку видатків, передбачених на стипендіальне забезпечення у кошторисах таких закладів та установ.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 листопада 2017 року.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1047

1. Абзац другий пункту 1 після слова "професійно-технічних" доповнити словами "навчальних закладів".

2. Розміри стипендій учнів професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ державної та комунальної форми власності, а також переможців, призерів та учасників інтелектуальних змагань, затверджені зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

РОЗМІРИ
стипендій учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ державної та комунальної форми власності, а також переможців, призерів та учасників інтелектуальних змагань

1. Розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 490 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, - 980 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, - 1250 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, - 1300 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр" за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, - 1660 гривень на місяць.

2. Розмір соціальної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також учнів, студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 1180 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів, наукових установ - 2360 гривень на місяць.

3. Розмір соціальної стипендії для осіб, які мають право на призначення соціальних стипендій на підставі нормативно-правових актів, якими встановлені державні пільги і гарантії для окремих категорій (крім тих, що зазначені у пункті 2 цих розмірів):

для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 450 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", - 890 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", - 1180 гривень на місяць.

4. Розмір академічної стипендії Президента України:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 1420 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", - 2130 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", - 2720 гривень на місяць.

5. Розмір іменних та академічних стипендій, заснованих Кабінетом Міністрів України:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 1180 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", - 1900 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", - 2480 гривень на місяць.

6. Розмір стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів:

учасникам - 2600 гривень на місяць;

призерам - 2950 гривень на місяць.

7. Розмір стипендії Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук - 2600 гривень на місяць.

8. Розмір стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури - 2360 гривень на місяць.

9. Розмір стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів - 2720 гривень на місяць.

10. Розмір стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

для учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів - 1420 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", - 1770 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", - 2600 гривень на місяць.".

____________

Опрос