Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для улучшения состояния автомобильных дорог общего пользования по маршруту Харьков - Купянск - Сватово - Станица Луганская

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 09.08.2017 № 652
действует с 29.08.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 серпня 2017 р. N 652

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Укравтодор.

3. Одержувачами бюджетних коштів є організації, які є балансоутримувачами автомобільних доріг загального користування державного значення у Харківській та Луганській областях та виконують функції замовника робіт з поточного середнього ремонту таких доріг.

4. Бюджетні кошти використовуються для проведення поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська.

5. Спрямування бюджетних коштів здійснюється відповідно до переліку об'єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська та обсягу бюджетних коштів для їх фінансування у 2017 році згідно з додатком.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється одержувачами бюджетних коштів в установленому законом порядку.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

ПЕРЕЛІК
об'єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування у 2017 році

Найменування об'єкта та його місцезнаходження

Обсяг фінансування,
тис. гривень

Введення в експлуатацію дороги,
кілометрів

Луганська область

Автомобільні дороги державного значення

Р-07 Чугуїв - Мілове (через м. Старобільськ) на ділянці км 126 + 625 - км 130 + 000

19600

3,375

Р-07 Чугуїв - Мілове (через м. Старобільськ) на ділянці км 130 + 375 - км 132 + 000

15000

1,625

Разом

34600

5

Разом за розділом

34600

5

Харківська область

Автомобільні дороги державного значення

Р-07 Чугуїв - Мілове (через м. Старобільськ) на ділянці км 2 + 635 - км 110 + 735

215400

14

Разом

215400

14

Разом за розділом

215400

14

Усього за розділами

250000

19

у тому числі

 

 

автомобільні дороги державного значення

250000

19

____________

Опрос