Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения органами государственного надзора (контроля) консультаций с общественностью по инициативе общественных объединений

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 24.05.2017 № 398
действует с 13.06.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 травня 2017 р. N 398

Київ

Про затвердження Порядку проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об'єднань

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об'єднань, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

ПОРЯДОК
проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об'єднань

1. Цей Порядок визначає основні вимоги щодо організації і проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об'єднань з питань здійснення державного нагляду (контролю) (далі - консультації з громадськістю).

2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законах України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", "Про громадські об'єднання", "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", "Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності".

3. За ініціативою громадських об'єднань, професійних спілок або організацій роботодавців органи державного нагляду (контролю) проводять консультації з громадськістю з питань щодо:

планування заходів з державного нагляду (контролю), що здійснюються такими органами;

консультаційної підтримки громадських об'єднань з питань здійснення державного нагляду (контролю), в тому числі участі уповноважених представників таких об'єднань у зазначених заходах;

роз'яснення норм законодавства, що належать до компетенції таких органів.

4. Органи державного нагляду (контролю) проводять консультації з громадськістю у разі отримання звернення від громадського об'єднання щодо питань, зазначених у пункті 3 цього Порядку (далі - звернення).

5. Консультації з громадськістю проводяться у письмовій формі або шляхом публічного громадського обговорення. Публічне громадське обговорення проводиться у формі конференцій, форумів, зустрічей (нарад) з громадськістю тощо.

До публічного громадського обговорення можуть залучатися громадські ради, інші допоміжні органи, утворені при органах виконавчої влади, а також представники інших органів державного нагляду (контролю).

6. Форма та дата проведення консультації з громадськістю визначається органом державного нагляду (контролю) з урахуванням пропозицій громадського об'єднання.

7. У разі проведення публічного громадського обговорення орган державного нагляду (контролю) протягом п'яти робочих днів з дати отримання звернення письмово інформує громадське об'єднання про проведення такого обговорення, а також у разі потреби надсилає запрошення для участі у публічному громадському обговоренні іншим органам державного нагляду (контролю), громадським радам, допоміжним органам, утвореним при органах виконавчої влади.

8. Орган державного нагляду (контролю) одночасно з письмовим інформуванням громадського об'єднання оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення, в якому зазначаються:

найменування органу державного нагляду (контролю), який проводить обговорення;

найменування громадського об'єднання, яке надіслало звернення;

питання, винесені на обговорення;

місце і час проведення обговорення;

адреса електронної пошти, строк і форма подання пропозицій;

прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи органу державного нагляду (контролю).

9. Орган державного нагляду (контролю) протягом п'яти робочих днів після проведення публічного громадського обговорення оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних" інформаційне повідомлення про результати проведеного публічного громадського обговорення, в якому зазначаються:

найменування органу державного нагляду (контролю), який проводив обговорення;

питання, винесені на обговорення;

інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні;

зміст наданої консультації.

10. Письмова консультація надається органом державного нагляду (контролю) не пізніше ніж протягом 30 календарних днів з дня реєстрації звернення, зокрема шляхом надіслання громадському об'єднанню відповідного повідомлення на адресу електронної пошти.

____________

Опрос