Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 27 февраля 1995 г. N 146

КМ Украины
Постановление КМ от 18.12.2017 № 237
действует с 27.04.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2017 р. N 237

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 1995 р. N 146

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 1995 р. N 146 "Про затвердження Положення про порядок розміщення дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних та іноземних організацій в Україні" - із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. N 670 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 27, с. 132) та від 25 жовтня 2017 р. N 811 (Офіційний вісник України, 2017 р., N 88, ст. 2695), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 27

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 1995 р. N 146

1. У назві та тексті постанови слова "представництв міжнародних та іноземних організацій" замінити словами "представництв міжнародних організацій та представництв іноземних організацій держави-агресора".

2. У Положенні про порядок розміщення дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних та іноземних організацій в Україні, затвердженому зазначеною постановою:

1) у назві та пункті 1 Положення слова "представництв міжнародних та іноземних організацій" замінити словами "представництв міжнародних організацій та представництв іноземних організацій держави-агресора";

2) у пункті 2:

абзац п'ятий викласти у такій редакції:

"представництво іноземної організації держави-агресора - представництво юридичної особи або засобу масової інформації, утворених відповідно до законодавства держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором та/або державою-окупантом (включаючи персонал, споруди та приміщення), а також представництво іноземної організації, кінцевим бенефіціаром якої є резидент держави-агресора, або представництво іноземної організації, яка перебуває у відносинах контролю з державою-агресором (за відсутності кінцевого бенефіціара - фізичної особи);";

абзац шостий після слів "та представництво іноземної організації" доповнити словами "держави-агресора";

3) абзац другий пункту 4 після слів "та представництво іноземної організації" доповнити словами "держави-агресора";

4) абзац перший пункту 8 після слів "та іноземні організації" доповнити словами "держави-агресора";

5) пункт 10 викласти в такій редакції:

"10. Нотаріальне посвідчення договорів (контрактів) купівлі-продажу споруд (приміщень) для розміщення дипломатичних представництв, консульських установ та міжнародних міжурядових організацій, реєстрація зазначених договорів (контрактів) уповноваженими органами, видача правовстановлюючих документів здійснюються лише за наявності відповідної ноти МЗС, а для розміщення міжнародних неурядових організацій та іноземних організацій держави-агресора - листа ГДІП, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласної та Севастопольської міської держадміністрації.".

____________

Опрос