Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении использования Библиотечно-библиографической классификации и внедрении Универсальной десятичной классификации

КМ Украины
Постановление КМ от 22.03.2017 № 177
действует с 29.03.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 березня 2017 р. N 177

Київ

Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Запровадити для класифікації документів в установах та організаціях Універсальну десяткову класифікацію як міжнародну класифікаційну систему, припинивши використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації.

2. Державному комітетові телебачення і радіомовлення, Міністерству культури, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству освіти і науки вжити в межах своїх повноважень заходів до впровадження Універсальної десяткової класифікації.

3. Міністерству культури забезпечити протягом 2017 року перехід бібліотек на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією.

4. Визначити відповідальною за методичне забезпечення впровадження Універсальної десяткової класифікації державну наукову установу "Книжкова палата України імені Івана Федорова".

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

Опрос