Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для лечения граждан Украины за рубежом

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 22.02.2017 № 175
редакция действует с 30.12.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2017 р. N 175

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для лікування громадян України за кордоном

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 грудня 2017 року N 1079

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для лікування громадян України за кордоном, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для лікування громадян України за кордоном

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік за бюджетною програмою "Лікування громадян України за кордоном" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.

3. Бюджетні кошти використовуються для покриття витрат, пов'язаних із направленням громадян України для лікування за кордон, за умови неможливості надання необхідної медичної допомоги закладами охорони здоров'я України незалежно від віку, статі, соціального походження, місця проживання та інших ознак.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення лікування за кордоном громадян України і можуть включати вартість лікування, діагностики (як частини лікувального процесу), відшкодування вартості проїзду хворого та (за рішенням Комісії МОЗ з питань направлення для лікування за кордон) однієї особи, що його супроводжує, до місця лікування та їх повернення, а також на оплату банківських послуг.

Порядок направлення громадян України для лікування за кордон затверджується Кабінетом Міністрів України.

(абзац другий пункту 4 у редакції постанови
Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. N 1079)

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про виконання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос