Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О формировании и ведении реестра контрактов, заключенных с руководителями субъектов хозяйствования государственного сектора экономики

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 21.12.2016 № 991
редакция действует с 14.11.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 грудня 2016 р. N 991

Київ

Про формування та ведення реєстру контрактів, укладених з керівниками суб'єктів господарювання державного сектору економіки

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 6 листопада 2019 року N 916

Відповідно до підпункту "ч" пункту 18 частини другої статті 5 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок формування та ведення реєстру контрактів, укладених з керівниками суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що додається.

2. Міністерствам, іншим суб'єктам управління об'єктами державної власності забезпечити подання Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства інформації щодо контрактів, укладених з керівниками суб'єктів господарювання державного сектору економіки, протягом 15 робочих днів з дати затвердження Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства форми, за якою подається інформація для внесення відомостей до реєстру контрактів, укладених з керівниками суб'єктів господарювання державного сектору економіки, та подання в подальшому відповідної інформації згідно з Порядком, затвердженим цією постановою.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 06.11.2019 р. N 916)

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 25

 

ПОРЯДОК
формування та ведення реєстру контрактів, укладених з керівниками суб'єктів господарювання державного сектору економіки

1. Реєстр контрактів, укладених з керівниками суб'єктів господарювання державного сектору економіки (далі - реєстр), є складовою єдиного моніторингу ефективності управління об'єктами державної власності.

2. Реєстр ведеться Мінекономіки та розміщується на його офіційному веб-сайті.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 06.11.2019 р. N 916)

3. Реєстр є відкритим для всіх заінтересованих користувачів. У реєстрі містяться такі відомості про суб'єкта господарювання:

найменування;

код згідно з ЄДРПОУ;

найменування суб'єкта управління об'єктом державної власності (далі - суб'єкт управління);

прізвище, ім'я та по батькові керівника суб'єкта господарювання;

строк дії контракту, укладеного з керівником суб'єкта господарювання.

4. Внесення відомостей до реєстру здійснюється на підставі інформації, яка подається відповідними суб'єктами управління протягом 45 днів після закінчення звітного кварталу та до 15 квітня року, що настає за звітним, відповідно до Порядку здійснення контролю за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2007 р. N 832 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 45, ст. 1839).

5. Інформація подається суб'єктом управління щодо кожного суб'єкта господарювання та повинна містити такі відомості про суб'єкта господарювання:

найменування;

код згідно з ЄДРПОУ;

прізвище, ім'я та по батькові керівника суб'єкта господарювання;

умови, критерії, диференційовані показники та розміри посадового окладу і преміювання керівника суб'єкта господарювання;

строк дії контракту, укладеного з керівником зазначеного суб'єкта.

6. Відповідальність за достовірність, повноту і своєчасність подання інформації для внесення відомостей до реєстру покладається на суб'єктів управління, які її подають.

7. Форма, за якою подається інформація для внесення відомостей до реєстру, затверджується Мінекономіки.

(пункт 7 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 06.11.2019 р. N 916)

____________

Опрос