Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об уменьшении финансовой нагрузки на потребителей относительно оплаты услуги по централизованному отоплению путем создания условий для получения рассрочки на оплату услуги по централизованному отоплению

КМ Украины
Постановление КМ от 19.10.2016 № 744
действует с 01.11.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 жовтня 2016 р. N 744

Київ

Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 30, ст. 1811; 2007 р., N 83, ст. 3071; 2009 р., N 68, ст. 2349; 2010 р., N 12, ст. 574; 2011 р., N 85, ст. 3121; 2015 р., N 101, ст. 3474), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 37

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення

1. Пункт 2 після абзацу дев'ятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"заява споживача про надання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення (далі - заява про надання розстрочки) - письмове звернення споживача послуги з централізованого опалення, який не має субсидії на її оплату, до виконавця такої послуги для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення.".

У зв'язку з цим абзац десятий вважати абзацом одинадцятим.

2. Пункт 10 доповнити абзацами такого змісту:

"У разі звернення споживача до виконавця послуги з централізованого опалення із заявою про надання розстрочки (додаток 4) такий виконавець починаючи з місяця подання зазначеної заяви щомісяця протягом опалювального періоду нараховує 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення.

Сума неоплачених протягом опалювального періоду 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення нараховується споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами з травня по вересень включно.

Розрахунок та розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених протягом опалювального періоду 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення здійснюється виконавцем такої послуги.".

3. Пункт 20 доповнити абзацом такого змісту:

"У разі звернення споживача, який не має субсидії на оплату послуги з централізованого опалення, із заявою про надання розстрочки виконавець такої послуги у платіжному документі передбачає графи для зазначення 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду та графи для зазначення розрахованої і розподіленої рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50 відсотків плати за таку послугу.".

4. Пункт 32 доповнити підпунктом 192 такого змісту:

"192) забезпечити своєчасне та безперешкодне прийняття заяв про надання розстрочки;".

5. Доповнити Правила додатком 4 такого змісту:

ЗАЯВА

Я, __________________________________________________________________________________,
                                                                                      (прізвище, ім'я та по батькові)
що проживаю за адресою ______________________________________________________________,
                                                                                                                             (адреса)
є власником (наймачем, орендарем) житлового приміщення (будинку садибного типу, квартири) і отримувачем послуги з централізованого опалення згідно з договором від ___ __________ _____ р. N ___________, прошу надати розстрочку на оплату послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20___/___ року починаючи з _________ 20___ року.

Гарантую у визначений строк здійснювати оплату 50 відсотків нарахованої плати за послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду та розрахованої і розподіленої рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50 відсотків нарахованої плати за таку послугу.

Підтверджую відсутність субсидії на оплату послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20___/___ року.

___ __________ 20___ р.

____________
(підпис)".

____________

Опрос