Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы денежного обеспечения отдельных категорий военнослужащих и лиц начальствующего состава

КМ Украины
Постановление КМ от 19.10.2016 № 718
редакция действует с 15.01.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 жовтня 2016 р. N 718

Київ

Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців та осіб начальницького складу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 26 квітня 2017 року N 294
,
від 12 липня 2017 року N 488
,
 від 28 лютого 2018 року N 121
,
від 10 січня 2019 року N 3

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити співвідношення між посадами окремих категорій військовослужбовців та осіб начальницького складу, які займають керівні посади, та групами оплати праці на посадах державної служби згідно з додатком.

Посадові оклади за посадами окремих категорій військовослужбовців та осіб начальницького складу, які займають керівні посади, встановлюються у розмірах, зазначених у схемі посадових окладів на посадах державної служби, за групами оплати праці у державних органах, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, що затверджуються Кабінетом Міністрів України, відповідно до співвідношення, затвердженого цією постановою.

(пункт 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 28.02.2018 р. N 121)

2. Установити, що військовослужбовцям та особам начальницького складу, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, виплачується:

надбавка за інтенсивність служби в розмірі до 100 відсотків посадового окладу;

премія відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи у межах коштів, передбачених у кошторисі на преміювання військовослужбовців та осіб начальницького складу відповідного органу;

грошова допомога на оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

3. Грошове забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького складу, зазначених у пункті 1 цієї постанови, складається з посадового окладу, інших виплат, установлених цією постановою, а також окладу за військовим (спеціальним) званням і надбавки за вислугу років, установлених у розмірі та порядку, що визначаються законодавством для військовослужбовців.

4. Військовослужбовцям та особам начальницького складу, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, може надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

5. Рішення про виплату та конкретний розмір надбавки за інтенсивність служби, премії, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, грошової допомоги на оздоровлення приймається в порядку, установленому керівником відповідного органу, в межах затвердженого фонду грошового забезпечення.

Рішення про виплату та конкретний розмір надбавки за інтенсивність служби, премії, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, грошової допомоги на оздоровлення військовослужбовцям та особам начальницького складу, що є керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через відповідних міністрів, їх заступникам приймаються міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади; керівникам органів військового управління та їх заступникам - міністром, якому підпорядковуються військові формування та правоохоронні органи.

(пункт 5 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.02.2018 р. N 121)

6. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

7. Умови грошового забезпечення, визначені цією постановою, застосовуються з 1 травня 2016 року.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

СПІВВІДНОШЕННЯ
між посадами окремих категорій військовослужбовців та осіб начальницького складу, які займають керівні посади, та групами оплати праці на посадах державної служби

Найменування посади

Група оплати праці на посадах державної служби у державних органах, юрисдикція яких поширюється на всю територію України

Голова СБУ, Голова Служби зовнішньої розвідки, начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил, командувач Національної гвардії, Голова Адміністрації Держспецтрансслужби, Голова Держприкордонслужби, начальник Управління державної охорони, Голова Держспецзв'язку, Голова ДСНС, керівник розвідувального органу Міноборони, керівник розвідувального органу Адміністрації Держприкордонслужби

Група 1

Перший заступник Голови СБУ, перший заступник Голови Служби зовнішньої розвідки, перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил, перший заступник командувача Національної гвардії, перший заступник Голови Адміністрації Держспецтрансслужби, перший заступник Голови Держприкордонслужби, перший заступник начальника Управління державної охорони, перший заступник Голови Держспецзв'язку, перший заступник Голови ДСНС, командувач виду Збройних Сил, Головний інспектор Міноборони, перший заступник керівника розвідувального органу Міноборони, перший заступник керівника розвідувального органу Адміністрації Держприкордонслужби, начальник Національного університету оборони імені Івана Черняхівського

Група 2

Заступник Голови СБУ, заступник Голови Служби зовнішньої розвідки, заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил, начальник Головного управління - заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил, командувач окремого роду військ Збройних Сил, командувач окремого роду сил Збройних Сил, заступник командувача Національної гвардії, заступник Голови Адміністрації Держспецтрансслужби, заступник Голови Держприкордонслужби, заступник начальника Управління державної охорони, заступник Голови Держспецзв'язку, заступник Голови ДСНС, заступник керівника розвідувального органу Міноборони, заступник керівника розвідувального органу Адміністрації Держприкордонслужби, начальник Об'єднаного оперативного штабу

Група 3

(додаток із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р. N 294,
від 12.07.2017 р. N 488
,
у редакції постанови Кабінету Міністрів України
 від 28.02.2018 р. N 121
,
із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 р. N 3)

 

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 р. N 510 "Про оплату праці керівних працівників державних органів" (Офіційний вісник України, 2005 р., N 27, ст. 1545) стосовно військовослужбовців та осіб начальницького складу.

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2006 р. N 1851 "Про грошове забезпечення деяких категорій військовослужбовців Збройних Сил, Національної гвардії" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 1, ст. 37).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 р. N 1166 "Про грошове забезпечення деяких категорій військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 73, ст. 2723).

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. N 253 "Про доповнення постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2006 р. N 1851" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 25, ст. 774).

5. Пункт 15 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. N 162 (Офіційний вісник України, 2014 р., N 47, ст. 1238).

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 р. N 250 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2006 р. N 1851" (Офіційний вісник України, 2016 р., N 28, ст. 1125).

____________

Опрос