Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о возложении специальных обязанностей на субъектов рынка природного газа для обеспечения общественных интересов в процессе функционирования рынка природного газа (отношения в переходный период)

КМ Украины
Постановление КМ от 22.09.2016 № 658
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 вересня 2016 р. N 658

Київ

Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 жовтня 2018 року N 867,
 яка діє до
1 травня 2020 року)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. N 758 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 79, ст. 2651, N 81, ст. 2702, N 88, ст. 2945; 2016 р., N 26, ст. 1043, N 35, ст. 1365, N 39, ст. 1485), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 25

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)

1. Пункт 3 доповнити підпунктом 5 такого змісту:

"5) обов'язок НАК "Нафтогаз України" постачати природний газ ПАТ "Одеський припортовий завод" на умовах та у порядку, що визначені пунктом 171 цього Положення.".

2. Доповнити Положення пунктом 171 такого змісту:

"171. ПАТ "Одеський припортовий завод" має право до 31 грудня 2016 р. (включно) купувати природний газ для власної господарської діяльності у НАК "Нафтогаз України" на безперебійній основі (незалежно від наявності заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ) в загальному обсязі до 300 млн. куб. метрів за зазначений період за рахунок ресурсу імпортованого природного газу НАК "Нафтогаз України", зокрема, за таких умов:

укладення ПАТ "Одеський припортовий завод" з НАК "Нафтогаз України" договору постачання природного газу;

ціна на природний газ, який постачається ПАТ "Одеський припортовий завод", повинна відповідати ціні на природний газ, що постачається НАК "Нафтогаз України" такій самій категорії споживачів за таких самих умов постачання за ціною, яка встановлена НАК "Нафтогаз України".

При цьому джерелами погашення заборгованості ПАТ "Одеський припортовий завод" перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ є кошти товариства та/або кошти покупця пакета акцій ПАТ "Одеський припортовий завод", що є обов'язковою фіксованою умовою продажу пакета акцій товариства.".

____________

Опрос