Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка признания Украиной международных санкций в соответствии с международными договорами Украины или решениями межгосударственных объединений, международных межправительственных организаций, в которых участвует Украина, а также иностранных государств, относительно замораживания активов, связанных с терроризмом и его финансированием, распространением оружия массового уничтожения и его финансированием, или ограничения любого доступа к ним или запрета проведения финансовых операций

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 08.08.2016 № 509
редакция действует с 22.08.2020

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 серпня 2016 р. N 509

Київ

Про затвердження Порядку визнання Україною міжнародних санкцій відповідно до міжнародних договорів України або рішень міждержавних об'єднань, міжнародних міжурядових організацій, участь у яких бере Україна, а також іноземних держав, щодо замороження активів, пов'язаних з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансуванням, або обмеження будь-якого доступу до них чи заборони проведення фінансових операцій

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 р. N 726)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 серпня 2020 року N 726

Відповідно до пункту 33 частини першої статті 1 та частини першої статті 24 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" Кабінет Міністрів України постановляє:

(вступна частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 р. N 726)

Затвердити Порядок визнання Україною міжнародних санкцій відповідно до міжнародних договорів України або рішень міждержавних об'єднань, міжнародних міжурядових організацій, участь у яких бере Україна, а також іноземних держав, щодо замороження активів, пов'язаних з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансуванням, або обмеження будь-якого доступу до них чи заборони проведення фінансових операцій, що додається.

(постанова із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 р. N 726)

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 72

 

ПОРЯДОК
визнання Україною міжнародних санкцій відповідно до міжнародних договорів України або рішень міждержавних об'єднань, міжнародних міжурядових організацій, участь у яких бере Україна, а також іноземних держав, щодо замороження активів, пов'язаних з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансуванням, або обмеження будь-якого доступу до них чи заборони проведення фінансових операцій

(назва Порядку із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 р. N 726)

1. Цей Порядок визначає процедуру визнання Україною міжнародних санкцій відповідно до міжнародних договорів України або рішень міждержавних об'єднань, міжнародних міжурядових організацій, участь у яких бере Україна, а також іноземних держав, щодо замороження активів, пов'язаних з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансуванням, або обмеження будь-якого доступу до них чи заборони проведення фінансових операцій (далі - міжнародні санкції).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 р. N 726)

2. У цьому Порядку термін "міжнародні санкції" вживається у значенні, наведеному у Законі України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

3. Кабінет Міністрів України приймає рішення про визнання Україною міжнародних санкцій за поданням МЗС.

4. Підставою для внесення МЗС подання Кабінетові Міністрів України є отримання МЗС від міждержавних об'єднань, міжнародних, міжурядових організацій, участь у яких бере Україна, іноземних держав офіційного документального підтвердження щодо застосування міжнародних санкцій до визначених осіб (далі - підтвердження).

5. МЗС отримує підтвердження через дипломатичні канали. Підтвердження повинне містити офіційні відомості з відповідними документами щодо застосування міжнародних санкцій (із зазначенням мети, виду та підстав застосованих міжнародних санкцій, переліку осіб, стосовно яких застосовано міжнародні санкції) за підписом керівника (глави) міждержавного об'єднання, міжнародної, міжурядової організації, участь у яких бере Україна, іноземної держави.

6. МЗС у місячний строк після отримання підтвердження вносить за погодженням з Мін'юстом, СБУ, Мінфіном, Мінекономіки та Держфінмоніторингом Кабінетові Міністрів України відповідний проект рішення щодо визнання Україною міжнародних санкцій.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 р. N 726)

7. МЗС у тижневий строк після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення щодо визнання Україною міжнародних санкцій подає до Держфінмоніторингу відомості (документи) та інформацію, визначені у Порядку формування переліку осіб, пов'язаних з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. N 622.

(пункт 7 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 р. N 726)

8. Держфінмоніторинг вносить зазначені у пункті 7 цього Порядку відомості (документи) та інформацію до переліку осіб, пов'язаних з провадженням терористичної діяльності або щодо яких застосовано міжнародні санкції.

____________

Опрос