Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для расселения и обустройства депортированных крымских татар и лиц других национальностей, депортированных с территории Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 20.04.2016 № 303
действует с 06.05.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 квітня 2016 р. N 303

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. N 647 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 45, ст. 1863, N 77, ст. 2863; 2012 р., N 83, ст. 3359; 2015 р., N 32, ст. 921), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 17

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України

1. Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації (їх структурні підрозділи).".

2. У пункті 4:

1) абзац п'ятий після слова "будівництво" доповнити словами "та реконструкцію";

2) доповнити пункт після абзацу дванадцятого новим абзацом такого змісту:

"надання фінансової підтримки ТОВ "Телевізійна компанія "Атлант-СВ" (одержувач бюджетних коштів) для телеканалу з логотипом "ATR T" на оплату послуг супутникового зв'язку та частини заборгованості за такі послуги, що утворилася з лютого 2014 р., оренду та придбання телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об'єктів авторського права.".

У зв'язку з цим абзац тринадцятий вважати абзацом чотирнадцятим.

3. Пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Розподіл бюджетних коштів за напрямами, зазначеними в пункті 4 цього Порядку, здійснюється головним розпорядником бюджетних коштів за поданням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міської держадміністрацій (їх структурних підрозділів).".

4. Абзац перший пункту 10 викласти в такій редакції:

"10. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувач бюджетних коштів подають щокварталу до 5 числа наступного місяця Мінсоцполітики інформацію про використання бюджетних коштів.".

____________

Опрос