Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о применении стимулирующих выплат государственным служащим

КМ Украины
Постановление КМ, Положение от 06.04.2016 № 289
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 квітня 2016 р. N 289

Київ

Про затвердження Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 14 вересня 2016 року N 625
(зміни, внесені постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 вересня 2016 року N 625, застосовуються з
1 травня 2016 року),
від 11 жовтня 2016 року N 703

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 18 січня 2017 року N 15)

Відповідно до пункту 14 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про державну службу" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 10 грудня 2015 р. N 889-VIII "Про державну службу".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 

ПОЛОЖЕННЯ
про застосування стимулюючих виплат державним службовцям

1. Це Положення визначає механізм застосування стимулюючих виплат державним службовцям з метою посилення мотивації працівників державних органів до високопрофесійної, результативної та високоякісної роботи.

2. Керівники державної служби в державному органі у межах економії фонду оплати праці мають право встановлювати державним службовцям додаткові стимулюючі виплати.

3. До додаткових стимулюючих виплат державним службовцям належать надбавки:

1) за інтенсивність праці;

2) за виконання особливо важливої роботи.

4. Надбавка за інтенсивність праці та надбавка за виконання особливо важливої роботи (далі - надбавки) встановлюються державним службовцям у відсотках до посадового окладу.

5. Надбавка за інтенсивність праці встановлюється державним службовцям з урахуванням таких критеріїв:

1) якість і складність підготовлених документів;

2) терміновість виконання завдань, опрацювання та підготовки документів;

3) ініціативність у роботі.

6. Надбавка за виконання особливо важливої роботи встановлюється державним службовцям з урахуванням таких критеріїв:

1) виконання завдань та функцій щодо реалізації пріоритетних напрямів державної політики, участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, проведення експертизи таких актів;

2) виконання роботи, що вимагає від працівника особливої організаційно-виконавчої компетентності та відповідальності, результатом якої є підвищення ефективності управління.

7. Встановлення надбавок Державному секретарю Кабінету Міністрів України здійснюється керівником державної служби в Секретаріаті Кабінету Міністрів України за погодженням з Прем'єр-міністром України відповідно до подання Міністра Кабінету Міністрів України.

Встановлення надбавок державним секретарям міністерств (заступникам міністрів - керівникам апарату) здійснюється керівником державної служби у відповідному міністерстві за погодженням з Міністром Кабінету Міністрів України відповідно до подання члена Кабінету Міністрів України, який очолює міністерство.

Встановлення надбавок керівникам центральних органів виконавчої влади, що не є членами Кабінету Міністрів України, діяльність яких спрямовується і координується безпосередньо Кабінетом Міністрів України, та їх заступникам здійснюється керівником державної служби у відповідному центральному органі виконавчої влади за погодженням з Першим віце-прем'єр-міністром України відповідно до подання Міністра Кабінету Міністрів України.

Встановлення надбавок керівникам центральних органів виконавчої влади, що не є членами Кабінету Міністрів України, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України, та їх заступникам здійснюється керівником державної служби у відповідному центральному органі виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади.

Головам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій надбавки можуть встановлюватися керівником державної служби у відповідній держадміністрації за погодженням з віце-прем'єр-міністром України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень.

Головам районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій надбавки можуть встановлюватися керівником державної служби у відповідній держадміністрації за погодженням з головами обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Керівникам інших державних органів (керівникам державної служби), їх заступникам можуть встановлюватися надбавки керівником державної служби в державному органі за погодженням із суб'єктом призначення.

Державному секретарю Кабінету Міністрів України, державним секретарям міністерств гарантовано встановлюється надбавка за інтенсивність праці у розмірі не менше 50 відсотків посадового окладу та за виконання особливо важливої роботи у розмірі не менше 50 відсотків посадового окладу.

(абзац восьмий пункту 7 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р. N 703)

(пункт 7 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 р. N 625,
яка застосовується з
01.05.2016 р.)

Урядовому уповноваженому надбавки можуть встановлюватися керівником державної служби у відповідному державному органі.

(пункт 7 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р. N 703)

8. У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни надбавки скасовуються або їх розмір зменшується.

____________

Опрос