Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления пособия на проведение погребения лиц рядового и начальствующего состава Государственной уголовно-исполнительной службы, умерших (погибших) при прохождении службы (исполнении служебных обязанностей)

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 16.12.2015 № 1185
редакция действует с 16.05.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 грудня 2015 р. N 1185

Київ

Про затвердження Порядку надання допомоги на проведення поховання осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов'язків)

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Кабінету Міністрів України
 від 26 квітня 2017 року N 294

Відповідно до статті 15 Закону України "Про поховання та похоронну справу" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання допомоги на проведення поховання осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов'язків), що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 72

 

ПОРЯДОК
надання допомоги на проведення поховання осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов'язків)

1. Цей Порядок визначає механізм надання допомоги на проведення поховання і компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та на спорудження надгробків (далі - допомога на проведення поховання) осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов'язків) (далі - померлі особи).

2. Допомога на проведення поховання померлої особи виплачується членам сім'ї, батькам або особі, яка здійснила її поховання, протягом шести місяців з дати звернення за такою допомогою.

3. Особи, зазначені в пункті 2 цього Порядку, мають право звернутися за допомогою на проведення поховання протягом трьох місяців з дати смерті померлої особи.

4. Допомога на проведення поховання надається Мін'юстом, його міжрегіональними управліннями з питань виконання кримінальних покарань та пробації, установами виконання покарань, слідчими ізоляторами, навчальними закладами, закладами охорони здоров'я, підприємствами установ виконання покарань, іншими підприємствами, установами і організаціями, утвореними для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби, в яких померла особа проходила службу (виконувала службові обов'язки), за рахунок коштів, передбачених на їх утримання, у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на час її виплати.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р. N 294)

5. Допомога на проведення поховання надається на підставі свідоцтва про смерть померлої особи та заяви, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, зазначену в пункті 2 цього Порядку.

____________

Опрос