Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении формы, описания знака соответствия техническим регламентам, правил и условий его нанесения

КМ Украины
Постановление КМ, Условия, Форма, Правила от 30.12.2015 № 1184
редакция действует с 04.01.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 грудня 2015 р. N 1184

Київ

Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Кабінету Міністрів України
 від 20 грудня 2017 року N 1027

Відповідно до статті 29 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити такі, що додаються:

форму знака відповідності технічним регламентам;

опис знака відповідності технічним регламентам;

правила та умови нанесення знака відповідності технічним регламентам.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

3. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 75

 

ФОРМА
знака відповідності технічним регламентам

  

 

ОПИС
знака відповідності технічним регламентам

1. Знак відповідності технічним регламентам (далі - знак відповідності) має форму незамкненого з правого боку кола, усередині якого вміщено стилізоване зображення трилисника. Довжина розриву кола становить 0,22 його загальної довжини (або 80 градусів).

2. Зображення знака відповідності може бути плоским або рельєфним і виконується двома контрастними кольорами.

3. Висота знака відповідності не може бути менш як 5 міліметрів, якщо інше не передбачено відповідним технічним регламентом.

4. У разі зменшення або збільшення розміру знака відповідності повинні бути дотримані пропорції його форми.

 

ПРАВИЛА ТА УМОВИ НАНЕСЕННЯ
знака відповідності технічним регламентам

1. Знак відповідності технічним регламентам (далі - знак відповідності) наноситься на продукцію або на її табличку з технічними даними таким чином, щоб він був видимим, розбірливим і незмивним. У разі коли це є неможливим або невиправданим через характер продукції, знак відповідності наноситься на пакування та на супровідні документи, якщо такі документи передбачені відповідним технічним регламентом.

2. Знак відповідності наноситься перед уведенням продукції в обіг. Знак відповідності може супроводжуватися піктограмою або будь-яким іншим знаком, що вказує на особливий ризик або використання.

3. Знак відповідності супроводжується ідентифікаційним номером призначеного органу з оцінки відповідності, якщо такий орган був залучений на етапі контролю виробництва, у форматі UA.TR.YYY або YYY, де:

UA - умовне позначення України латинськими літерами;

TR - умовне позначення, яке означає, що орган з оцінки відповідності призначено на виконання робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів;

YYY - ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності.

Ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності наноситься таким органом або за його вказівкою виробником чи уповноваженим представником.

(пункт 3 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 20.12.2017 р. N 1027)

 

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. N 1599 "Про затвердження опису та правил застосування національного знака відповідності" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 49, ст. 2188).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 р. N 632 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. N 1599" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 20, ст. 1451).

3. Пункт 6 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань захисту документів і товарів голографічними захисними елементами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 9 лютого 2011 р. N 86 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 10, ст. 463).

4. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 червня 2012 р. N 708 "Про затвердження Правил підготовки проектів технічних регламентів, розроблених на основі актів законодавства Європейського Союзу, які затверджуються Кабінетом Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 59, ст. 2370).

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. N 312 "Про внесення змін до правил застосування національного знака відповідності" (Офіційний вісник України, 2014 р., N 64, ст. 1766).

____________

Опрос