Идет загрузка документа (23 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении сфер деятельности, в которых центральные органы исполнительной власти и Служба безопасности Украины осуществляют функции технического регулирования

КМ Украины
Постановление КМ, Перечень от 16.12.2015 № 1057
редакция действует с 28.01.2020

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 грудня 2015 р. N 1057

Київ

Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 р. N 12)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 11 січня 2018 року N 3
,
від 10 травня 2018 року N 356
,
від 6 листопада 2019 року N 916
,
 від 4 грудня 2019 року N 1065
,
від 11 грудня 2019 року N 1068
,
від 15 січня 2020 року N 12

Відповідно до статті 5 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Визначити сфери діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання, за переліком згідно з додатком.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 р. N 12)

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

3. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 15 січня 2015 р. N 124-VIII "Про технічні регламенти та оцінку відповідності".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 75

 

ПЕРЕЛІК
сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання

Найменування органу державної влади

Сфера діяльності, в якій здійснюються функції технічного регулювання (об'єкти технічних регламентів)

Мінекономіки

промислова політика, метрологія та метрологічна діяльність (у тому числі загальна безпечність нехарчової продукції; засоби вимірювальної техніки; мірні ємності; кількість фасованого товару в упаковках; електричне та електронне обладнання, його електромагнітна сумісність; машини; прилади, що працюють на газоподібному паливі; обладнання та захисні системи, призначені для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі; пересувне обладнання, що працює під тиском; продукція легкої промисловості; іграшки; мийні засоби); агропромислове виробництво (тваринництво, рослинництво, насінництво, розсадництво, садівництво, виноградарство, виноробство, хмелярство, харчова і переробна промисловість); рибне господарство та рибна промисловість; лісове господарство, виробництво та обіг органічної продукції (сировини);
технічна політика у сфері машинобудування для агропромислового комплексу (у тому числі вимоги до маркування, етикетування, позначень, пакування продукції агропромислового виробництва, рибного господарства та рибної промисловості, лісового господарства, органічної продукції (сировини), насінництва та розсадництва, продукція сільськогосподарського та лісогосподарського машинобудування)

Мінінфраструктури

автомобільний, міський електричний, залізничний, морський та річковий транспорт (у тому числі транспортні засоби, їх частини та предмети обладнання; експлуатаційна сумісність (інтероперабельність) залізничної системи; морське обладнання)

МОЗ

охорона здоров'я, створення, виробництво, контроль якості та реалізації лікарських засобів та медичних виробів (у тому числі медичні вироби; медичні вироби для діагностики in vitro; активні медичні вироби, які імплантують; лікарські засоби; косметична продукція; тютюнові вироби)

МВС

охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки (у тому числі піротехнічні вироби; технічні засоби охоронного призначення; спеціальні засоби індивідуального захисту та активної оборони; мисливська і спортивна вогнепальна зброя; холодна зброя; конструктивно схожі із зброєю вироби для розваг і відпочинку)

ДСНС

цивільний захист, техногенна і пожежна безпека, гідрометеорологічна діяльність (у тому числі засоби протипожежного захисту; засоби цивільного захисту (крім виробів медичного призначення та лікарських засобів); пожежобезпечність продукції (крім видів продукції, які включені до сфер діяльності, в яких функції технічного регулювання здійснюються іншими центральними органами виконавчої влади, і стосовно яких встановлені вимоги щодо пожежобезпечності)

Позицію виключено

 

Міненерговугілля

паливно-енергетичний комплекс (у тому числі автомобільні бензини; дизельне, суднове та котельне паливо)

Мінсоцполітики

соціальний захист, промислова безпека та охорона праці, поводження з вибуховими матеріалами (у тому числі ліфти; обладнання, що працює під тиском; прості посудини високого тиску; засоби індивідуального захисту; канатні дороги для перевезення пасажирів; вибухові матеріали промислового призначення; технічні та інші засоби реабілітації (крім медичних виробів та допоміжних засобів до них, на які поширюється дія технічного регламенту щодо медичних виробів)

Мінрегіон

будівництво, містобудування, промисловість будівельних матеріалів, житлово-комунальне господарство (у тому числі будинки, будівлі, споруди та лінійні об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури; будівельні вироби)

Держенергоефективності

ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлювані джерела енергії та альтернативні види палива (у тому числі вимоги до екодизайну; енергетичне маркування; відновлювані джерела енергії та альтернативні види палива)

Міноборони

оборона і військове будівництво (у тому числі озброєння та військова техніка)

Мінекоенерго

охорона навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки (крім видів продукції, які включені до сфер діяльності, в яких функції технічного регулювання здійснюються іншими центральними органами виконавчої влади, і стосовно яких встановлені характеристики щодо її екологічної безпечності)

Держатомрегулювання

безпека використання ядерної енергії (пакувальні комплекти для зберігання та захоронення радіоактивних відходів; закриті джерела іонізуючого випромінювання)

ДКА

космічна діяльність (у тому числі космічна техніка)

Адміністрація Держспецзв'язку

телекомунікації, користування радіочастотним ресурсом, криптографічний та технічний захист інформації (у тому числі радіообладнання, технічні засоби телекомунікацій і телекомунікаційне кінцеве (термінальне) обладнання; засоби криптографічного захисту інформації та спеціального зв'язку, процес їх створення та функціонування у складі інформаційно-телекомунікаційних систем; засоби технічного захисту інформації)

Мінцифри

сфери електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг (засоби електронної ідентифікації у сфері електронного урядування, технічні засоби, що використовуються під час надання електронних довірчих послуг)

СБУ

державна безпека (спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації)

(додаток із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. N 3,
від 10.05.2018 р. N 356
,
від 06.11.2019 р. N 916
,
від 04.12.2019 р. N 1065
,
від 11.12.2019 р. N 1068
,
від 15.01.2020 р. N 12)

 

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. N 288 "Про затвердження переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 11, ст. 521).

2. Пункт 5 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2002 р. N 1457 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 40, ст. 1860).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 2003 р. N 358 "Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 12, ст. 541).

4. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2003 р. N 510 "Про забезпечення сертифікації зернових складів на відповідність послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, запровадження складських документів на зерно" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 16, ст. 706).

5. Пункт 25 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2003 р. N 717 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 21, ст. 937).

6. Пункт 8 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 р. N 873 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 23, ст. 1080).

7. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. N 568 "Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 17, ст. 1194).

8. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2004 р. N 1616 "Про доповнення переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються розроблення технічних регламентів і функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 49, ст. 3213).

9. Пункт 8 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2004 р. N 1758 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 52, ст. 3452).

10. Пункт 9 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2005 р. N 746 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 33, ст. 1990).

11. Пункт 19 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2006 р. N 1700 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 50, ст. 3324).

12. Постанова Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. N 325 "Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 28, ст. 885).

13. Постанова Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 р. N 411 "Про доповнення переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються розроблення технічних регламентів і функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 32, ст. 1052).

14. Постанова Кабінету Міністрів України від 10 червня 2009 р. N 583 "Про доповнення переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються розроблення технічних регламентів і функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 44, ст. 1471).

15. Пункт 7 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 р. N 675 "Деякі питання діяльності Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 58, ст. 2025).

16. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2010 р. N 902 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 75, ст. 2668).

17. Пункт 4 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження та альтернативних видів палива, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. N 841 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 61, ст. 2427).

18. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. N 1022 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 80, ст. 2939).

19. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. N 1171 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 89, ст. 3236).

20. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. N 321 "Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 31, ст. 1146).

21. Постанова Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2012 р. N 722 "Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 60, ст. 2426).

22. Постанова Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 р. N 825 "Про внесення змін до переліку центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 67, ст. 2739).

____________

Опрос