Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2015 году субвенции из государственного бюджета областному бюджету Одесской области на приобретение медицинского оборудования для Одесской областной детской клинической больницы

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 02.12.2015 № 999
действует с 09.12.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 грудня 2015 р. N 999

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на придбання медичного обладнання для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок та умови надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на придбання медичного обладнання для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, що додаються.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 р. N 304 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на будівництво лікувального корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 41, ст. 1269).

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на придбання медичного обладнання для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на придбання медичного обладнання для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінфін, відповідальним виконавцем - Одеська облдержадміністрація.

3. Субвенція спрямовується на придбання медичного обладнання для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Умовами надання субвенції є:

спрямування її виключно на приріст основних фондів комунальної форми власності;

співфінансування у 2015 році придбання медичного обладнання для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні з обласного бюджету в розмірі не менш як 3 відсотки обсягу такої субвенції відповідно до розпису обласного бюджету.

4. Надання субвенції здійснюється в обсязі, передбаченому Законом України "Про Державний бюджет України на 2015 рік".

5. Перелік медичного обладнання для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні та обсяги його закупівлі за рахунок субвенції визначаються та затверджуються Одеською облдержадміністрацією з урахуванням результатів проведеної інвентаризації.

Медичне обладнання закуповується за наявності в Одеській обласній дитячій клінічній лікарні приміщення, придатного для його встановлення та використання.

6. Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок субвенції, проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2014 р., N 34, ст. 916).

7. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399; 2015 р., N 7, ст. 161), і Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого Мінфіном.

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

9. Одеська облдержадміністрація здійснює контроль за виконанням умов договорів про закупівлю медичного обладнання і взяттям його на облік Одеською обласною дитячою клінічною лікарнею, а також за зберіганням і раціональним використанням такого обладнання.

10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

11. Одеська облдержадміністрація подає щомісяця до 10 числа Мінфіну звіт про використання субвенції в розрізі затвердженого переліку медичного обладнання.

12. Казначейство інформує щомісяця до 15 числа Мінфін про обсяги перерахування субвенції, касові видатки в цілому і в розрізі затвердженого переліку медичного обладнання та обсяги зареєстрованої бюджетної заборгованості.

13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос