Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке выплаты и размерах денежного обеспечения лиц, состоящих в резерве службы гражданской защиты

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 28.10.2015 № 863
действует с 01.01.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 жовтня 2015 р. N 863

Київ

Про Порядок виплати і розміри грошового забезпечення осіб, які перебувають у резерві служби цивільного захисту

Відповідно до частини шостої статті 107 Кодексу цивільного захисту України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок виплати і розміри грошового забезпечення осіб, які перебувають у резерві служби цивільного захисту, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2016 року.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 75

 

ПОРЯДОК
виплати і розміри грошового забезпечення осіб, які перебувають у резерві служби цивільного захисту

1. Відповідно до цих Порядку і розмірів здійснюється виплата грошового забезпечення особам, які уклали контракти про перебування у резерві служби цивільного захисту і вважаються такими, що перебувають на спеціальному обліку (далі - резервісти служби цивільного захисту).

2. Резервістам служби цивільного захисту, залученим на навчальні та перевірочні збори, за кожен день перебування на зборах з урахуванням часу перебування у дорозі від місця їх проживання до місця проведення зборів і у зворотному напрямку органами та підрозділами цивільного захисту, якими з резервістами служби цивільного захисту укладено контракти про перебування у резерві служби цивільного захисту (далі - контракти), у триденний строк після закінчення зборів виплачується грошове забезпечення у розмірі 35 відсотків суми добових витрат, визначених для України згідно з додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. N 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 11, ст. 488).

3. Резервістам служби цивільного захисту, які на день вручення їм повідомлення про залучення на навчальні та перевірочні збори не працюють, за весь період зборів з урахуванням часу перебування у дорозі від місця їх проживання до місця проведення зборів і у зворотному напрямку органами та підрозділами цивільного захисту, якими з резервістами служби цивільного захисту укладено контракти, у триденний строк після закінчення зборів виплачується грошове забезпечення, розмір якого обчислюється за кожний день перебування на зборах пропорційно розміру мінімальної заробітної плати.

4. Резервістам служби цивільного захисту, які успішно виконали програму підготовки резервістів цивільного захисту, органами та підрозділами цивільного захисту, якими з резервістами служби цивільного захисту укладено контракти, у січні поточного року виплачується одноразова грошова винагорода за минулий рік (далі - винагорода) у таких розмірах, гривень на рік:

1) особам вищого начальницького складу

- 3100;

2) особам старшого начальницького складу

- 2800;

3) особам середнього начальницького складу

- 2500;

4) особам молодшого начальницького складу:

 

прапорщикам, старшим прапорщикам

- 2200;

молодшим сержантам, сержантам, старшим сержантам, старшинам

- 1900;

рядовому складу

- 1600.

5. У разі перебування у резерві служби цивільного захисту неповний календарний рік винагорода виплачується пропорційно часу перебування у резерві служби цивільного захисту з розрахунку 1/12 річного розміру винагороди за кожний повний календарний місяць.

6. Керівник органу та підрозділу цивільного захисту, яким з резервістами служби цивільного захисту укладено контракти, скасовує винагороду у разі:

зняття відповідного резервіста із спеціального обліку у зв'язку із службовою невідповідністю, у зв'язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, яким призначено покарання у вигляді позбавлення волі, обмеження волі, позбавлення спеціального звання чи права займати певні посади;

невиконання програми підготовки резервістів цивільного захисту за результатами перевірки рівня індивідуальної підготовки.

7. Керівник органу та підрозділу цивільного захисту, яким з резервістами служби цивільного захисту укладено контракти, зменшує розмір винагороди у разі:

перебування відповідного резервіста під час проведення зборів або прибуття на збори у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння;

порушення вимог щодо збереження державної таємниці;

пошкодження чи знищення спеціальної техніки та майна, заподіяння інших матеріальних збитків, а також завдання шкоди життю чи здоров'ю особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту або іншим особам.

8. У разі скасування або зменшення розміру винагороди зазначається підстава прийняття такого рішення.

____________

Опрос