Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мероприятий по социальной и профессиональной адаптации участников антитеррористической операции (кроме военнослужащих, уволенных в запас или отставку)

КМ Украины
Постановление КМ от 13.10.2015 № 837
действует с 24.10.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 жовтня 2015 р. N 837

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. N 179 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 30, ст. 869), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

1. Абзац четвертий пункту 2 викласти в такій редакції:

"орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - обласні органи соціального захисту населення), структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад (далі - районні органи соціального захисту населення).".

2. В абзаці першому пункту 5 слова "органами соціального захисту населення" замінити словами "обласними органами соціального захисту населення".

3. В абзаці першому пункту 7 слова "Органи соціального захисту населення" замінити словами "Обласні та районні органи соціального захисту населення".

4. У пункті 8:

в абзаці другому слова і цифри "органами соціального захисту населення щороку до 10 грудня" замінити словами і цифрами "районними та обласними органами соціального захисту населення до 3 та 10 грудня відповідно";

абзац третій викласти в такій редакції:

"Плани заходів подаються районними органами соціального захисту населення для узагальнення обласним органам соціального захисту населення у тижневий строк після їх затвердження, обласними органами соціального захисту населення - Службі у двотижневий строк після їх затвердження; Службою - Мінсоцполітики в тижневий строк після їх надходження.".

5. В абзаці другому пункту 9 слова "органами соціального захисту населення" замінити словами "обласними та районними органами соціального захисту населення".

6. Пункт 10 викласти в такій редакції:

"10. Районні органи соціального захисту населення подають щокварталу до 5 числа наступного місяця обласним органам соціального захисту населення звіти про використання бюджетних коштів для узагальнення та подання Службі до 10 числа зазначеного періоду за встановленою нею формою. Узагальнений звіт про використання бюджетних коштів Служба подає Мінсоцполітики щокварталу до 15 числа наступного місяця.".

____________

Опрос