Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении ограничений относительно проведения проверок деятельности средств массовой информации до завершения избирательного процесса местных выборов в 2015 году

КМ Украины
Постановление КМ от 13.10.2015 № 822
действует с 17.10.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 жовтня 2015 р. N 822

Київ

Про запровадження обмежень щодо проведення перевірок діяльності засобів масової інформації до завершення виборчого процесу місцевих виборів у 2015 році

З метою забезпечення конституційних гарантій на свободу слова в Україні, публічності і відкритості виборчого процесу, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у висвітленні виборчого процесу, створення рівних можливостей доступу до засобів масової інформації незалежно від форми власності Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, уповноваженим проводити перевірки засобів масової інформації, вжити заходів щодо припинення проведення таких перевірок до завершення виборчого процесу місцевих виборів у 2015 році.

2. Рекомендувати Національній раді з питань телебачення і радіомовлення до завершення виборчого процесу місцевих виборів у 2015 році припинити проведення перевірок діяльності телерадіоорганізацій.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 17

Опрос