Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о возложении специальных обязанностей на субъектов рынка природного газа для обеспечения общественных интересов в процессе функционирования рынка природного газа (отношения в переходный период)

КМ Украины
Постановление КМ от 07.10.2015 № 791
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 жовтня 2015 р. N 791

Київ

Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 жовтня 2018 року N 867)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. N 758, зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)

1. У пункті 10 слова "здійснюється відповідно до договору" замінити словами і цифрами "здійснюється за регульованою оптовою ціною, розрахованою з урахуванням формули, визначеної пунктом 12 цього Положення, відповідно до договору".

2. В абзацах другому і третьому пункту 11 слова і цифри "у додатках 1 і 2" замінити словами і цифрою "у додатку 1".

3. У пункті 14 слово "НКРЕКП" замінити словами "відповідно до законодавства".

4. У пункті 15 слова і цифри "на такого виробника поширюється дія статті 191 Закону України "Про теплопостачання" і він виконав обов'язок щодо відкриття рахунків із спеціальним режимом використання" замінити словами і цифрами "такий виробник, на якого станом на 30 вересня 2015 р. поширювалася дія статті 191 Закону України "Про теплопостачання", виконав обов'язок щодо відкриття рахунків із спеціальним режимом використання".

5. Пункт 16 після слів "для виробництва теплової енергії" доповнити словами "з метою надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню".

6. У додатках до Положення:

1) у додатку 1 назву графи "Найменування постачальника природного газу" доповнити словами "на території ліцензованої діяльності з розподілу природного газу";

2) у додатку 2 назву графи "Максимальна торгова націнка постачальника природного газу із спеціальними обов'язками (без податку на додану вартість), гривень за 1 тис. куб. метрів" після слів "із спеціальними обов'язками" доповнити словами "на території ліцензованої діяльності з розподілу природного газу".

____________

Опрос