Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Комплексную (сводную) программу повышения уровня безопасности энергоблоков атомных электростанций

КМ Украины
Постановление КМ от 30.09.2015 № 776
действует с 16.10.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 вересня 2015 р. N 776

Київ

Про внесення змін до Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011 р. N 1270 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 96, ст. 3504; 2013 р., N 41, ст. 1477, N 70, ст. 2573; 2014 р., N 69, ст. 1920), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій

1. В абзаці сьомому розділу "Шляхи і способи розв'язання проблеми" цифри "2017" замінити цифрами "2020".

2. Розділ "Обсяги та джерела фінансування" викласти у такій редакції:

"Обсяги та джерела фінансування

Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 20,101 млрд. гривень (з урахуванням податку на додану вартість).

Витрати на виконання Програми здійснюються за рахунок коштів, які надходять державному підприємству "НАЕК "Енергоатом" від продажу електричної та теплової енергії, що виробляється атомними електростанціями (власні кошти державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"), та/або інших джерел, не заборонених законодавством, а також коштів, наданих як кредити Європейським банком реконструкції та розвитку і Євратомом.

Фінансування Програми за рахунок бюджетних коштів не передбачається.

Обсяг витрат, необхідних для виконання Програми за рахунок власних коштів державного підприємства "НАЕК "Енергоатом", уточнюється щороку під час затвердження тарифу на відпуск електричної та теплової енергії, що виробляється атомними електростанціями. Для цього державне підприємство "НАЕК "Енергоатом" узгоджує з Міненерговугіллям та подає НКРЕКП розрахунок коштів, необхідних для виконання Програми, з урахуванням індексу цін виробників промислової продукції та індексу інфляції згідно із щорічним планом-графіком здійснення зведених заходів з підвищення рівня безпеки атомних електростанцій.

Залучення кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку і Євратому в обсязі 600 млн. євро здійснюється відповідно до Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. N 1027 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 91, ст. 3025).".

____________

Опрос