Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2015 году субвенции из государственного бюджета областному бюджету Львовской области на завершение реконструкции Львовского областного перинатального центра

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 26.08.2015 № 721
действует с 25.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 серпня 2015 р. N 721

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Львівської області на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Львівської області на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Львівської області на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Львівської області на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є МОЗ.

Розпорядники субвенції за обласним бюджетом Львівської області визначаються рішеннями про такий бюджет відповідно до законодавства.

3. Субвенція спрямовується на завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру по вул. Джорджа Вашингтона, 6, у м. Львові.

4. Субвенція надається в обсязі, передбаченому у додатках 3 і 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік".

Співфінансування у 2015 році реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру здійснюється з обласного бюджету в розмірі не менш як 5 відсотків обсягу субвенції відповідно до розпису обласного бюджету.

5. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399; 2015 р., N 7, ст. 161), та Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Мінфіну від 24 грудня 2012 р. N 1407.

Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359).

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

8. Львівська облдержадміністрація подає щомісяця до 10 числа МОЗ інформацію про використання субвенції.

9. МОЗ подає щомісяця до 15 числа Мінфіну інформацію про використання субвенції.

Казначейство інформує щокварталу до 20 числа Мінфін про обсяги перерахування субвенції, касові видатки, а також зареєстровану бюджетну заборгованість.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос