Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок и условия предоставления субвенции из государственного бюджета городскому бюджету г. Днепропетровска на завершение строительства метрополитена в г. Днепропетровске

КМ Украины
Постановление КМ от 16.09.2015 № 707
действует с 24.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 вересня 2015 р. N 707

Київ

Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Дніпропетровська на завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Дніпропетровська на завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 р. N 798 (Офіційний вісник України, 2013 р., N 87, ст. 3211; 2014 р., N 74, ст. 2102), зміни, що додаються.

 

Премє'р-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Дніпропетровська на завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Дніпропетровська на завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську (далі - субвенція), джерелом надходження якої є кредит Європейського банку реконструкції та розвитку (далі - ЄБРР), залучений Україною відповідно до Кредитної угоди (Проект "Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровськ") між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку від 27 липня 2012 р. (далі - Кредитна угода), ратифікованої Законом України "Про ратифікацію Кредитної угоди (Проект "Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровськ") між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку", та кредит Європейського інвестиційного банку (далі - ЄІБ), залучений Україною відповідно до Фінансової угоди (Проект "Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську") між Україною та Європейським інвестиційним банком" від 25 жовтня 2013 р. (далі - Фінансова угода), ратифікованої Законом України "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську") між Україною та Європейським інвестиційним банком" (далі - кредитні кошти).".

2. Пункт 4 після слів "Кредитної угоди" доповнити словами ", Фінансової угоди".

3. У пункті 5:

слова "обслуговування кредиту ЄБРР, який є джерелом" замінити словами "обслуговування кредитів ЄБРР та ЄІБ, які є джерелом";

доповнити пункт після слів "в м. Дніпропетровську" словами і цифрами "та абзацом другим пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 р. N 552 "Про залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації інвестиційного проекту "Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську".".

4. У Пункті 6 слова "Субвенція надається" замінити словами "За рахунок кредиту ЄБРР субвенція надається".

5. Доповнити Порядок та умови пунктами 71 і 72 такого змісту:

"71. За рахунок кредиту ЄІБ субвенція надається шляхом перерахування ЄІБ кредитних коштів за заявками на їх вибірку, оформленими відповідно до положень Фінансової угоди та договорів, укладених у рамках проекту, на рахунок Мінфіну у ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України", відкритий для цілей проекту, та із зазначеного рахунка - постачальникам товарів (виконавцям робіт або послуг) за договорами, укладеними одержувачем субвенції у рамках проекту, на виконання грошових зобов'язань одержувача за такими договорами.

72. Кредитні кошти, вибрані Україною відповідно до положень Фінансової угоди, вважаються коштами субвенції, що передані з державного бюджету до міського бюджету м. Дніпропетровська у сумі гривневого еквіваленту вибраних коштів, розрахованого за офіційним курсом Національного банку на день їх вибірки.".

6. У пункті 11 слова "Кредитної угоди" замінити словами "Кредитної та Фінансової угод".

7. Назву додатка 1 до Порядку та умов викласти у такій редакції:

"ІНФОРМАЦІЯ
про фактичний стан використання кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ, залучених Україною відповідно до Кредитної та Фінансової угод"
____________

  

Опрос