Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в пункт 13 Типовой технологической схемы пропуска через государственную границу лиц, автомобильных, водных, железнодорожных и воздушных транспортных средств перевозчиков и товаров, перемещаемых ими

КМ Украины
Постановление КМ от 08.09.2015 № 679
действует с 17.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 вересня 2015 р. N 679

Київ

Про внесення зміни до пункту 13 Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміну до пункту 13 Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. N 451 "Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 40, ст. 1546, N 91, ст. 3674; 2013 р., N 63, ст. 2297), виклавши абзац перший в такій редакції:

"13. Тривалість здійснення видів контролю у пунктах пропуску або пунктах контролю, як правило, не повинна перевищувати визначені контролюючими органами граничні часові нормативи здійснення контролю посадовими особами таких органів, які виконують свої функції у пунктах пропуску або пунктах контролю, та має бути такою, щоб забезпечити проведення мінімуму формальностей, необхідних для здійснення відповідного виду контролю.".

2. Міністерству фінансів, Державній фіскальній службі, Адміністрації Державної прикордонної служби, Міністерству інфраструктури, Міністерству охорони здоров'я, Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству екології та природних ресурсів і Міністерству культури привести протягом місяця власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

Опрос