Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для государственной финансовой поддержки путем предоставления беспроцентного долгосрочного займа Государственной акционерной холдинговой компании "Топаз"

КМ Украины
Постановление КМ от 02.09.2015 № 643
действует с 09.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 вересня 2015 р. N 643

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 р. N 1200 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 92, ст. 3333; 2012 р., N 58, ст. 2334; 2014 р., N 4, ст. 111), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз"

1. Пункт 6 викласти в такій редакції:

"6. Кошти, виділені на погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями), надаються на поворотній основі на підставі договорів про надання безвідсоткової позики, укладених між Агентством держмайна і Компанією та між Компанією і ПАТ "Топаз", Компанією і конструкторським бюро, із забезпеченням заставою та строком повернення відповідно до графіка, наведеного в додатку.".

2. У додатку до Порядку у графі "Рік" цифри "2014" замінити цифрами "2015".

____________

Опрос