Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы использования в 2015 году средств, предусмотренных на издание, приобретение, хранение и доставку учебников и пособий

КМ Украины
Постановление КМ от 26.08.2015 № 629
редакция действует с 01.02.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 серпня 2015 р. N 629

Київ

Деякі питання використання у 2015 році коштів, передбачених на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 21 вересня 2015 року N 753
,
від 18 січня 2016 року N 15
,
від 1 березня 2017 року N 114
,
від 11 квітня 2018 року N 284
,
від 23 січня 2019 року N 41

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

2. Обласним і Київській міській державним адміністраціям до 15 жовтня 2015 р. забезпечити перерахування коштів на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників в обсягах, затверджених додатком 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або освітньої субвенції на рахунок Інституту модернізації змісту освіти, відкритий в органах Державної казначейської служби, для подальшого здійснення нею розрахунків.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 21.09.2015 р. N 753)

3. Взяти до відома, що фінансування видання, придбання, зберігання та доставки підручників і посібників здійснюється на умовах співфінансування з місцевих бюджетів та/або освітньої субвенції на рівні 50 відсотків.

(постанову доповнено пунктом 3 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 21.09.2015 р. N 753)

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України

1. Пункт 1 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 11.04.2018 р. N 284)

2. Пункт 2 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 23.01.2019 р. N 41)

3. У Порядку та умовах надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. N 6 "Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 7, ст. 155, N 59, ст. 1938):

абзац восьмий пункту 3 замінити абзацами такого змісту:

"У разі задоволення у повному обсязі потреби у поточних видатках на бюджетний період за рахунок субвенції та за умови відсутності простроченої бюджетної заборгованості за захищеними видатками зазначених загальноосвітніх навчальних закладів субвенція може спрямовуватися на такі капітальні видатки:

придбання шкільних автобусів для перевезення дітей із загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть оптимізовані / об'єднані / реорганізовані;

оновлення навчальної та матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів, які оптимізовані / об'єднані / реорганізовані або які повністю укомплектовані і до яких будуть довозиться учні загальноосвітніх навчальних закладів;

придбання підручників і посібників загальноосвітніх навчальних закладів (за погодженням з МОН);

оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання (інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, під'єднаний до комп'ютера вчителя, учнівське комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення, електронні підручники, комутаційне обладнання тощо);

підключення загальноосвітніх навчальних закладів до Інтернету, насамперед у сільській місцевості;

здійснення заходів у сфері енергоефективності та енергозбереження.

За результатами місячного/квартального звіту про виконання місцевих бюджетів обласна, Київська міська держадміністрації мають право подати МОН як головному розпоряднику бюджетних коштів пропозиції щодо перерозподілу видатків субвенції між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами (у межах видатків регіону), включаючи їх спрямування на капітальні видатки.

Казначейство перераховує субвенцію / проводить платежі на капітальні видатки за наявності підтвердження головою районної держадміністрації / міським головою / головою виконавчого комітету міста обласного значення про задоволення у повному обсязі потреби у поточних видатках на бюджетний період за рахунок субвенції та за умови відсутності простроченої бюджетної заборгованості за захищеними видатками загальноосвітніх навчальних закладів району (міста).

В адміністративно-територіальній одиниці (район, місто обласного значення), у навчальних закладах яких допущена заборгованість із заробітної плати, строк виплати якої пройшов, субвенція спрямовується першочергово на обов'язкові виплати із заробітної плати працівникам.

Видатки, пов'язані із стимулюванням, преміюванням працівників кожної бюджетної установи зазначеної адміністративно-територіальної одиниці, а також незахищені видатки здійснюються виключно після ліквідації заборгованості із заробітної плати, строк виплати якої пройшов.

До погашення такої заборгованості розпорядники бюджетних коштів не беруть бюджетні зобов'язання та не проводять платежі на видатки, пов'язані із стимулюванням, преміюванням працівників, та на інші незахищені видатки.".

У зв'язку з цим абзац дев'ятий вважати абзацом двадцятим.

4. Пункт 4 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 01.03.2017 р. N 114)

5. Пункт 5 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 18.01.2016 р. N 15)

____________

Опрос