Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 27 мая 2015 г. N 376

КМ Украины
Постановление КМ от 28.08.2015 № 626
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 серпня 2015 р. N 626

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 р. N 376

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 15 січня 2020 року N 5)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 р. N 376 "Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 46, ст. 1471) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 54

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 р. N 376

1. Доповнити постанову після пункту 1 новими пунктами 2 і 3 такого змісту:

"2. Затвердити перелік напрямів діяльності із започаткування роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, що додається.

3. Міжвідомчій робочій групі з питань забезпечення функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції сприяти здійсненню заходів відповідно до напрямів за переліком, затвердженим цією постановою.".

У зв'язку з цим пункт 2 вважати пунктом 4.

2. У додатку до постанови:

1) позицію "Заступник Міністра Кабінету Міністрів України, голова міжвідомчої робочої групи" замінити позицією "Перший заступник Міністра юстиції, голова міжвідомчої робочої групи";

2) позицію "Керівник структурного підрозділу Мін'юсту з питань антикорупційної політики, секретар міжвідомчої робочої групи" замінити позицією "Представник структурного підрозділу Мін'юсту з питань антикорупційної політики, секретар міжвідомчої робочої групи";

3) доповнити додаток після позиції "Представник структурного підрозділу Мін'юсту з питань антикорупційної політики, секретар міжвідомчої робочої групи" такими позиціями:

"Керівник структурного підрозділу Мін'юсту з питань антикорупційної політики

Представник Секретаріату Кабінету Міністрів України".

3. У Положенні про міжвідомчу робочу групу з питань забезпечення функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції, затвердженому зазначеною постановою:

1) пункт 4 доповнити підпунктом 11 такого змісту:

"11) сприяє здійсненню заходів відповідно до переліку напрямів діяльності із започаткування роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, затвердженого цією постановою;";

2) у пункті 10 слова "Секретаріат Кабінету Міністрів України" замінити словом "Мін'юст".

4. Доповнити постанову переліком напрямів діяльності із започаткування роботи Національного агентства з питань запобігання корупції такого змісту:

ПЕРЕЛІК
напрямів діяльності із започаткування роботи Національного агентства з питань запобігання корупції

1. Підготовка та внесення змін до Положення про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. N 170 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 28, ст. 81).

2. Зупинення роботи конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - конкурсна комісія) та отримання матеріалів від кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - Агентство).

3. Розміщення інформації про зупинення роботи конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Агентства на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України та в засобах масової інформації.

4. Підготовка та подання до Верховної Ради України запиту щодо визначення кандидатури для включення до складу конкурсної комісії.

5. Розміщення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України оголошення про проведення ініціативних зборів громадських об'єднань для обрання кандидатів до складу конкурсної комісії.

6. Проведення ініціативних зборів громадських об'єднань для обрання кандидатів до складу конкурсної комісії.

7. Подання Прем'єр-міністрові України пропозиції щодо складу конкурсної комісії для подальшого затвердження Кабінетом Міністрів України.

8. Розміщення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України інформації про затвердження складу конкурсної комісії.

9. Проведення першого засідання конкурсної комісії в оновленому складі.

10. Затвердження критеріїв оцінювання кандидатів на посади членів Агентства.

11. Оприлюднення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України відомостей щодо кандидатів на посади членів Агентства.

12. Проведення добору кандидатів на посади членів Агентства та подання пропозицій Прем'єр-міністру України.

13. Проведення спеціальної перевірки кандидатів на посади членів Агентства.

14. Призначення Кабінетом Міністрів України членів Агентства за результатами конкурсу.".

____________

Опрос