Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в пункт 3 Порядка и условий выплаты единовременной денежной помощи в случае гибели (смерти), травмы или ранения, заболевания либо инвалидности лиц рядового и начальствующего состава службы гражданской защиты

КМ Украины
Постановление КМ от 19.08.2015 № 606
действует с 22.08.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 серпня 2015 р. N 606

Київ

Про внесення зміни до пункту 3 Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміну до пункту 3 Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. N 908 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 52, ст. 2110; 2013 р., N 41, ст. 1477, N 68, ст. 2477), доповнивши його абзацом такого змісту:

"Для визначення розміру грошової допомоги, що виплачується сім'ї (у разі її відсутності - батькам та утриманцям) особи рядового або начальницького складу, яка загинула під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, або померла внаслідок поранень, отриманих під час такої участі, до грошового забезпечення, виходячи з якого здійснюється розрахунок грошової допомоги, включаються посадовий оклад, оклад за спеціальним званням, відсоткова надбавка за вислугу років та інші щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, премії), але не більш як 5075 гривень у розрахунку на місяць.".

2. Державній службі з надзвичайних ситуацій провести перерахунок одноразової грошової допомоги, виплаченої сім'ям (у разі їх відсутності - батькам та утриманцям) осіб рядового або начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, або померли внаслідок поранень, отриманих під час такої участі, у період з 14 квітня 2014 р. до дня набрання чинності цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 75

Опрос