Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в раздел 1 описания и образцов форменной одежды и знаков различия лиц начальствующего и рядового состава органов внутренних дел, имеющих специальные звания милиции

КМ Украины
Постановление КМ от 24.06.2015 № 458
действует с 15.07.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 червня 2015 р. N 458

Київ

Про внесення змін до розділу 1 опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до розділу 1 опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 р. N 594 "Про формений одяг працівників міліції" (Офіційний вісник України, 2013 р., N 68, ст. 2465; 2014 р., N 51, ст. 1332, N 90, ст. 2586), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 72

 

ЗМІНИ,
що вносяться до розділу 1 опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції

1. Підрозділ "Кепі" доповнити описом та малюнком такого змісту:

"Кепі типу Е із змішаної тканини темно-синього кольору складається із шести клинів, козирка і налобника. На кожному клину розташовано по одному вентиляційному отвору. Козирок формований, обтягнутий тканиною. Уздовж контура козирка та паралельно йому прокладено сім строчок. Ззаду, по низу кепі, - застібка на текстильну стрічку "велькро" для регулювання щільності облягання. Угорі, у точці з'єднання клинів, - декоративний ґудзик.

  

Тип Е

".

2. Підрозділ "Костюм (сорочка, брюки)" доповнити описом та малюнком такого змісту:

"Костюм (сорочка, брюки) типу З із змішаної тканини темно-синього кольору.

Сорочка із застібкою до низу. Пілочки із складками, застроченими з верху до низу вздовж згину посередині пілочок, з накладними нагрудними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на текстильну стрічку "велькро". У швах нашивання клапанів на пілочки з боку бортів пілочок утворено отвори для швидкого вкладання олівця в кишені. У нижньому куті клапанів обметано по одній декоративній петлі та пришито по одному ґудзику (імітація застібки). Накладні кишені із складкою, застроченою посередині від верху до низу. При нашиванні кишень на пілочки застрочені складки пілочок і кишень утворюють одну лінію. На лівій пілочці над кишенею нашито накладну деталь у формі прямокутника з двома металевими блочками, розташованими одна над одною. Із зворотного боку лівої пілочки в місці нашивання такої накладної деталі розташовано посилювальну деталь у вигляді смужки з основної тканини, один кінець якої вшито в плечовий шов, а інший закріплено швом нашивання клапана.

Застібка на потайну тасьму "блискавка" та три наскрізні петлі та ґудзики, одна з яких розташована вгорі на пришивній планці лівої пілочки, та дві - унизу такої планки. Між наскрізними петлями планки обметано три декоративні петлі, на які нашито по одному ґудзику (імітація застібки).

Спинка з подвійною кокеткою, двома обшивними складками у шві пришивання кокетки та трьома складками, застроченими від верху до низу (одна з них посередині спинки, дві інші розташовані по обидва боки від неї). У бокових швах у ділянці лінії талії оброблено отвори (по одному з кожного боку).

Рукави вшивні, сорочкового крою, одношовні, довгі, з пришивними манжетами та двома складками по низу у шві пришивання манжет. Манжети застібаються на петлю та ґудзик (на манжеті розташовано два ґудзики для регулювання щільності облягання). Розрізи по низу рукавів оброблено із шліцами, які посередині застібаються на петлю та ґудзик. У верхній частині рукавів у ділянці пахв біля середнього шва з кожного боку оброблено по одному вентиляційному отвору. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлі і металеві формені ґудзики сріблястого кольору.

Комір відкладний на відрізному стояку, нижня частина якого виготовлена із синтетичного матеріалу темно-синього кольору. Комір застібається на петлю та ґудзик, розташовані по краях стояка. У шов вшивання коміра із зворотного боку сорочки вшито вішалку.

Низ сорочки оброблено швом упідгин із закритим зрізом.

Брюки прямої форми по всій довжині, із застібкою на тасьму "блискавка" у середньому шві передніх половинок та петлю, розташовану на відкоску, і ґудзик, пришитий до обшивки гульфика.

Передні половинки з відрізними бочками, які утворюють бокові кишені. На підкладці правої бокової кишені нашито потайну накладну кишеню.

Задні половинки з виточками та прорізними кишенями "у рамку", які застібаються на петлю і ґудзик. У бокових швах у ділянці стегон оброблено потайні кишені, які застібаються на тасьму "блискавка". Брюки з ластовицею.

Пояс пришивний, застібається на металеву кнопку. Конструкція пояса із системою саморегуляції щільності облягання (частини пояса передніх і задніх половинок сполучені між собою за допомогою еластичної тасьми, закріпленої стаціонарно і протягнутої в куліски, утворені деталями пояса). Пояс задніх половинок із зворотного боку підсилений жорсткою еластичною стрічкою з антиковзальним рифленням. На поясі брюк нашито сім хомутиків.

Передні та задні половинки запрасовані уздовж середніх ліній.

Низ брюк оброблено швом упідгин із закритим зрізом.

  

Тип. З

".

3. Доповнити розділ після підрозділу "Костюм (сорочка, брюки)" підрозділом "Костюм (сорочка, брюки) жіночий" такого змісту:

"Костюм (сорочка, брюки) жіночий

Костюм із змішаної тканини темно-синього кольору.

Сорочка із застібкою до низу, приталена. Пілочки з рельєфними швами з оздоблювальними строчками, накладними нагрудними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на текстильну стрічку "велькро". У швах нашивання клапанів на пілочки з боку бортів пілочок утворено отвори для швидкого вкладання олівця в кишені. У нижньому куті клапанів обметано по одній декоративній петлі та пришито по одному ґудзику (імітація застібки). Накладні кишені із складкою, застроченою посередині від верху до низу. При нашиванні кишень на пілочки рельєфні шви пілочок і застрочені складки кишень утворюють одну лінію. На лівій пілочці над кишенею нашито накладну деталь у формі прямокутника з двома металевими блочками, розташованими одна над одною. Із зворотного боку лівої пілочки в місці нашивання такої накладної деталі розташовано посилювальну деталь у вигляді смужки з основної тканини, один кінець якої вшито у плечовий шов, а інший закріплено швом нашивання клапана.

Застібка на потайну тасьму "блискавка" і три наскрізні петлі та ґудзики, одна з яких розташована вгорі на пришивній планці правої пілочки, а дві - унизу такої планки. Між наскрізними петлями планки обметано три декоративні петлі, на які нашито по одному ґудзику (імітація застібки).

Спинка з подвійною кокеткою, з двома обшивними складками у шві пришивання кокетки, з однією складкою посередині, застроченою від верху до низу. По обидва боки від застроченої складки розташовано по одному рельєфному шву з оздоблювальною строчкою. У бокових швах у ділянці лінії талії оброблено отвори (по одному з кожного боку).

Рукави вшивні, сорочкового крою, одношовні, довгі, з пришивними манжетами та з двома складками по низу у шві пришивання манжет. Манжети застібаються на петлю та ґудзик (на манжеті розташовано два ґудзики для регулювання щільності облягання). Розрізи по низу рукавів оброблено із шліцами, які посередині застібаються на петлю та ґудзик. У верхній частині рукавів у ділянці пахв біля середнього шва з кожного боку оброблено по одному вентиляційному отвору. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлі і металеві формені ґудзики сріблястого кольору.

Комір відкладний на відрізному стояку, нижня частина якого виготовлена із синтетичного матеріалу темно-синього кольору. Комір застібається на петлю та ґудзик, розташовані по краях стояка. У шов вшивання коміра із зворотного боку сорочки вшито вішалку.

Низ сорочки оброблено швом упідгин із закритим зрізом.

Брюки прямої форми по всій довжині, із застібкою на тасьму "блискавка" у середньому шві передніх половинок та петлю, розташовану на відкоску, і ґудзик, пришитий до обшивки гульфика.

Передні половинки з відрізними бочками, які утворюють бокові кишені. На підкладці правої бокової кишені нашито потайну накладну кишеню.

Задні половинки з виточками та прорізними кишенями "у рамку", які застібаються на петлю і ґудзик. У бокових швах у ділянці стегон оброблено потайні кишені, які застібаються на тасьму "блискавка". Брюки з ластовицею.

Пояс пришивний застібається на металеву кнопку. Конструкція пояса із системою саморегуляції щільності облягання (частини пояса передніх і задніх половинок сполучені між собою за допомогою еластичної тасьми, закріпленої стаціонарно і протягнутої в куліски, утворені деталями пояса). Пояс задніх половинок із зворотного боку підсилений жорсткою еластичною стрічкою з антиковзальним рифленням. На поясі брюк нашито сім хомутиків.

Передні та задні половинки запрасовані уздовж середніх ліній.

Низ брюк оброблено швом упідгин із закритим зрізом.

  

".

4. Доповнити розділ після підрозділу "Сорочка" підрозділом "Сорочка трикотажна з короткими рукавами" такого змісту:

"Сорочка трикотажна з короткими рукавами

Сорочка із гладкофарбованого трикотажного бавовняного полотна дрібновізерункового плетіння темно-синього або білого кольору.

Пілочка суцільна із застібкою "поло" на три петлі та плоскі ґудзики в тон кольору трикотажного полотна. Комір трикотажний, вшивний, відкладний.

Рукави вшивні, короткі. У шви вшивання рукавів ушито погони, які застібаються на петлі та металеві формені ґудзики сріблястого кольору.

Низ сорочки та рукавів оброблено швом упідгин.

 

".

5. Підрозділ "Черевики тренувальні" викласти в такій редакції:

"Черевики тренувальні

Черевики типу А з натуральної шкіри чорного кольору, із суцільною шкіряною союзкою, комбінованими берцями з мембраною, напівглухим клапаном, м'яким кантом, амортизуючими накладками на гомілках та ортопедичними устілками. Черевики на шнурках. Метод кріплення низу - лиття.

Черевики типу Б за зовнішнім виглядом та конструкцією такі самі, як черевики типу А, із застібкою на тасьму "блискавка" із внутрішнього боку берців.

 

Черевики типу В із замші, комбінованої з синтетичною трикотажною сіткою, з водонепроникною мембраною. Черевики на шнурках, з настрочним носком і м'яким язичком, з розрізними берцями та фігурними задніми ременями, з амортизуючою та антибактеріальною підкладкою під союзку і вкладною устілкою. Основна устілка синтетична.

Підошва двокомпонентна, метод кріплення низу - лиття під високим тиском.

  

".

____________

Опрос