Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления субъектами хозяйствования, предприятиями, учреждениями и организациями, не являющимися субъектами первичного финансового мониторинга, информации на запрос Государственной службы финансового мониторинга

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 17.06.2015 № 411
редакция действует с 05.08.2020

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 червня 2015 р. N 411

Київ

Про затвердження Порядку подання суб'єктами господарювання, підприємствами, установами та організаціями, що не є суб'єктами первинного фінансового моніторингу, інформації на запит Державної служби фінансового моніторингу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 10 травня 2018 року N 343
,
від 29 липня 2020 року N 654

Відповідно до частини сьомої статті 16 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" Кабінет Міністрів України постановляє:

(вступна частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. N 654)

1. Затвердити Порядок подання суб'єктами господарювання, підприємствами, установами та організаціями, що не є суб'єктами первинного фінансового моніторингу, інформації на запит Державної служби фінансового моніторингу (додається).

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 72

 

ПОРЯДОК
подання суб'єктами господарювання, підприємствами, установами та організаціями, що не є суб'єктами первинного фінансового моніторингу, інформації на запит Державної служби фінансового моніторингу

1. Цей Порядок визначає механізм подання суб'єктами господарювання, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, що не є суб'єктами первинного фінансового моніторингу (далі - суб'єкти), на запит Держфінмоніторингу інформації, пов'язаної з проведенням аналізу фінансових операцій, що стали об'єктом фінансового моніторингу, про осіб, які брали участь в їх здійсненні, активів таких осіб, довідок та копій документів (у тому числі тих, що містять інформацію з обмеженим доступом) (далі - інформація).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. N 654)

2. Інформація, що подається суб'єктами відповідно до цього Порядку, є таємницею фінансового моніторингу. Обмін інформацією, її розкриття та захист здійснюються відповідно до закону.

3. Інформація, яка запитується Держфінмоніторингом, використовується з метою проведення аналізу фінансових операцій, що стали об'єктом фінансового моніторингу.

4. Запити надсилаються суб'єктам у письмовій формі на офіційному бланку Держфінмоніторингу за підписом уповноваженої особи Держфінмоніторингу.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. N 654)

5. Суб'єкти, їх посадові особи зобов'язані подавати на запит Держфінмоніторингу письмову відповідь.

6. Відповідь суб'єкта на запит Держфінмоніторингу повинна містити:

номер та дату запиту Держфінмоніторингу, на який надається відповідь;

повну та змістовну інформацію, що запитується Держфінмоніторингом, у тому числі з обмеженим доступом;

засвідчені підписом посадової особи копії документів та необхідні довідки, що підтверджують подану відповідно до запиту Держфінмоніторингу інформацію;

(абзац четвертий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. N 343)

підпис посадової особи.

(абзац п'ятий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. N 343)

7. Відповідь надсилається протягом п'яти робочих днів з дати отримання запиту.

 

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2010 р. N 775 "Про затвердження Порядку подання суб'єктами господарювання, підприємствами, установами, організаціями, що не є суб'єктами первинного фінансового моніторингу, інформації на запит Державної служби фінансового моніторингу" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 65, ст. 2288).

2. Пункт 6 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань діяльності Державної служби фінансового моніторингу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2011 р. N 75 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 9, ст. 419).

____________

Опрос