Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка выделения средств на погребение прокурора или лица, освобожденного от должности прокурора, и определения их размера

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 27.05.2015 № 346
действует с 15.07.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 травня 2015 р. N 346

Київ

Про затвердження Порядку виділення коштів на поховання прокурора або особи, звільненої з посади прокурора, та визначення їх розміру

Відповідно до частини другої статті 84 Закону України "Про прокуратуру" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок виділення коштів на поховання прокурора або особи, звільненої з посади прокурора, та визначення їх розміру, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 14 жовтня 2014 р. N 1697-VII "Про прокуратуру".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
виділення коштів на поховання прокурора або особи, звільненої з посади прокурора, та визначення їх розміру

1. Цей Порядок визначає механізм виділення органам прокуратури коштів для компенсації витрат на поховання прокурора, який загинув (помер) у зв'язку з виконанням службових обов'язків, або особи, звільненої з посади прокурора, яка померла внаслідок заподіяння тілесних ушкоджень або іншої шкоди здоров'ю, пов'язаних з виконанням службових обов'язків (далі - загиблий (померлий), та визначає їх розмір.

2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України "Про поховання та похоронну справу".

3. Витрати, пов'язані з організацією та проведенням поховання загиблого (померлого), здійснюються органами прокуратури за рахунок коштів державного бюджету, призначених для утримання органів прокуратури, на підставі договорів-замовлень, укладених виконавцем волевиявлення загиблого (померлого) або особою, що зобов'язалася поховати загиблого (померлого), з сільським головою або ритуальною службою.

4. Розмір коштів, що виділяються органам прокуратури на поховання загиблого (померлого), визначається з урахуванням середньої ціни на ритуальні послуги, що склалася у відповідному регіоні, але не менше розміру прожиткового мінімуму, встановленого Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

5. Компенсації виконавцю волевиявлення загиблого (померлого) або особі, що зобов'язалася поховати загиблого (померлого), підлягають витрати на ритуальні послуги, передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, затвердженим наказом Держжитлокомунгоспу від 19 листопада 2003 р. N 193.

6. Вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення поховання, встановлюється відповідно до Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Держжитлокомунгоспу від 19 листопада 2003 р. N 194.

7. Компенсація витрат, пов'язаних з організацією та проведенням поховання загиблого (померлого), здійснюється органами прокуратури на підставі оригіналів розрахункових документів, які підтверджують видатки на оплату ритуальних послуг, шляхом перерахування коштів виконавцю волевиявлення або особі, що здійснила поховання загиблого (померлого), на банківський рахунок або видачі коштів готівкою.

____________

Опрос