Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств государственного бюджета, предназначенных для развития дорожного хозяйства областей украинской части Карпатского еврорегиона (в частности дорог Мукачево - Львов, Татаров - Камянец-Подольский, Стрый - Мамалыга)

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 25.05.2015 № 323
редакция действует с 31.12.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 травня 2015 р. N 323

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам'янець-Подільський, Стрий - Мамалига)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 30 грудня 2015 року N 1126

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам'янець-Подільський, Стрий - Мамалига), що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам'янець-Подільський, Стрий - Мамалига)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам'янець-Подільський, Стрий - Мамалига)" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Укравтодор.

3. Одержувачами бюджетних коштів є організації, які виконують функції замовника робіт з ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях.

4. Бюджетні кошти використовуються для здійснення поточного ремонту автомобільних доріг державного значення Н-09 "Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів", Н-10 "Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів)" і Р-24 "Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам'янець-Подільський" на ділянках, розташованих в межах адміністративних кордонів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей (далі - автомобільні дороги української частини Карпатського єврорегіону).

5. Обсяг спрямування бюджетних коштів в розрізі об'єктів та одержувачів бюджетних коштів визначається головним розпорядником бюджетних коштів з метою забезпечення сталого функціонування автомобільних доріг української частини Карпатського єврорегіону та з урахуванням:

інфраструктурного впливу ділянок автомобільних доріг на забезпечення транспортного сполучення між населеними пунктами Карпатського єврорегіону та розвитку транскордонного співробітництва з країнами Європейського Союзу, а також на розвиток туристичного і рекреаційного потенціалу областей української частини Карпатського єврорегіону і провадження інвестиційної діяльності;

протяжності ділянок автомобільних доріг в межах адміністративних кордонів областей української частини Карпатського єврорегіону та фактичного стану зношеності таких ділянок;

необхідності забезпечення соціально-економічного розвитку населених пунктів, яким надано статус гірських;

обсягів видатків на поточний ремонт зазначених автомобільних доріг, передбачених пунктом 6 цього Порядку.

6. У 2015 році за рахунок бюджетних коштів, механізм використання яких визначається цим Порядком, встановлюються такі обсяги видатків на поточний ремонт в розрізі автомобільних доріг української частини Карпатського єврорегіону:

Н-09 "Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів" - 575,93 млн. гривень, з яких у межах Закарпатської області - 37,5 млн., у межах Івано-Франківської області - 338,43 млн. та у межах Львівської області - 200 млн. гривень;

(абзац другий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. N 1126)

Н-10 "Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів)" - 77,5 млн. гривень, з яких у межах Івано-Франківської області - 40 млн. та у межах Чернівецької області - 37,5 млн. гривень;

Р-24 "Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам'янець-Подільський" у межах Івано-Франківської області - 46,57 млн. гривень.

(абзац четвертий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. N 1126)

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється одержувачами бюджетних коштів у встановленому законом порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос