Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2015 году субвенции из государственного бюджета областному бюджету Одесской области на строительство лечебного корпуса Одесской областной детской клинической больницы

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 20.05.2015 № 304
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 травня 2015 р. N 304

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на будівництво лікувального корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 2 грудня 2015 року N 999)

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на будівництво лікувального корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на будівництво лікувального корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2015 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на будівництво лікувального корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінфін, відповідальним виконавцем - Одеська облдержадміністрація.

3. Субвенція спрямовується на будівництво лікувального корпусу на 297 ліжок Одеської обласної дитячої клінічної лікарні по вул. Академіка Воробйова, 3, житловий район "Слобідка-2", Суворовський район м. Одеси.

Умовами надання субвенції є:

наявність затвердженого проекту будівництва та результатів проведення його експертизи відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. N 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 41, ст. 1674);

співфінансування у 2015 році будівництва лікувального корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні з обласного бюджету в розмірі не менш як 10 відсотків обсягу такої субвенції відповідно до розпису обласного бюджету.

4. Надання субвенції здійснюється в обсязі, передбаченому Законом України "Про Державний бюджет України на 2015 рік".

5. Видатки, пов'язані з фінансуванням капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

6. Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок субвенції, проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2014 р., N 34, ст. 916).

7. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399; 2015 р., N 7, ст. 161), і Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого Мінфіном.

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Одеська облдержадміністрація подає щомісяця до 10 числа Мінфіну звіт про використання субвенції.

11. Казначейство інформує щомісяця до 15 числа Мінфін про обсяги перерахування субвенції, касові видатки та обсяги зареєстрованої бюджетної заборгованості.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос