Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 1 октября 2014 г. N 509

КМ Украины
Постановление КМ от 15.04.2015 № 264
действует с 13.05.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 квітня 2015 р. N 264

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. N 509

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. N 509 "Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції" (Офіційний вісник України, 2014 р., N 81, ст. 2296; 2015 р., N 11, ст. 280, N 20, ст. 552) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 26

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. N 509

1. У постанові:

1) назву постанови викласти в такій редакції:

"Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення";

2) у пункті 1 слова "або району проведення антитерористичної операції" замінити словами ", району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення";

3) у пункті 2 слова "та районів проведення антитерористичної операції" замінити словами ", районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення".

2. У Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженому зазначеною постановою:

1) у назві Порядку слова "або району проведення антитерористичної операції" замінити словами ", району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення";

2) пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Цей Порядок регулює механізм видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення (далі - довідка).

Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, або змушені були покинути своє постійне місце проживання в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і перемістилися в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі (далі - особа, яка переміщується).";

3) у пунктах 3, 5, 71 - 9 слова "та район проведення антитерористичної операції" у всіх відмінках і формах числа замінити словами ", район проведення антитерористичної операції та населені пункти, розташовані на лінії зіткнення" у відповідному відмінку і числі.

3. У назві додатка до Порядку слова "або району проведення антитерористичної операції" замінити словами ", району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення".

____________

Опрос