Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении базового норматива отчисления доли прибыли, направляемой на выплату дивидендов по результатам финансово-хозяйственной деятельности в 2014 году хозяйственных обществ, в уставном капитале которых есть корпоративные права государства

КМ Украины
Постановление КМ от 22.04.2015 № 241
действует с 08.05.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 квітня 2015 р. N 241

Київ

Про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2014 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2014 році (далі - базовий норматив) господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток, паїв) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків, у тому числі дочірніх підприємств (далі - суб'єкти господарювання), у розмірі 50 відсотків.

Для суб'єктів господарювання електроенергетичної галузі, щодо яких здійснюється державне регулювання цін і тарифів, та публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" затвердити базовий норматив у розмірі 30 відсотків.

2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі:

довести базовий норматив до суб'єктів управління корпоративними правами держави;

надавати роз'яснення з питань застосування базового нормативу.

3. Суб'єктам управління корпоративними правами держави у разі невиплати до 1 липня 2015 р. суб'єктом господарювання дивідендів за результатами його фінансово-господарської діяльності у 2014 році вжити заходів до розірвання контракту з керівником такого суб'єкта господарювання.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 25

Опрос