Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка возмещения непредусмотренных расходов в связи с отзывом прокуроров из ежегодного основного или дополнительного оплачиваемого отпуска

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 15.04.2015 № 209
действует с 15.07.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 квітня 2015 р. N 209

Київ

Про затвердження Порядку відшкодування непередбачуваних витрат у зв'язку з відкликанням прокурорів із щорічної основної або додаткової оплачуваної відпустки

Відповідно до частини четвертої статті 82 Закону України "Про прокуратуру" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок відшкодування непередбачуваних витрат у зв'язку з відкликанням прокурорів із щорічної основної або додаткової оплачуваної відпустки, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 14 жовтня 2014 р. N 1697-VII "Про прокуратуру".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
відшкодування непередбачуваних витрат у зв'язку з відкликанням прокурорів із щорічної основної або додаткової оплачуваної відпустки

1. Цей Порядок визначає механізм відшкодування непередбачуваних витрат прокурорів у зв'язку з їх відкликанням із щорічної основної або додаткової оплачуваної відпустки (далі - непередбачувані витрати).

2. Прокурори для виконання невідкладних і непередбачуваних завдань можуть бути відкликані із щорічної основної або додаткової оплачуваної відпустки за наказом керівника відповідного органу прокуратури.

3. Невикористана частина щорічної основної або додаткової оплачуваної відпустки надається прокуророві у будь-який час відповідного року чи приєднується до такої відпустки в наступному році з відшкодуванням непередбачуваних витрат у розмірі, визначеному згідно з підтвердними документами, та у межах видатків, передбачених на утримання відповідного органу прокуратури.

4. Відшкодування непередбачуваних витрат здійснюється у разі попередньо оплачених послуг, пов'язаних з від'їздом та перебуванням прокурора в місці проведення відпустки у межах України або за кордоном, у зв'язку з його відкликанням із щорічної основної або додаткової оплачуваної відпустки.

5. Прокуророві відшкодовуються:

1) у разі відкликання прокурора до виїзду на місце проведення відпустки:

витрати, пов'язані з поверненням квитка (квитків);

витрати, пов'язані з розірванням цивільно-правових договорів щодо організації подорожі, відпочинку, лікування;

витрати, пов'язані з відмовою від бронювання квитків, місць проживання та інших послуг;

документально оформлені витрати, пов'язані з правилами в'їзду та перебування в місці проведення відпустки;

2) у разі відкликання прокурора під час його перебування в місці проведення відпустки:

витрати, пов'язані із заміною (поверненням) квитка (квитків) чи придбанням нового квитка (квитків) (у разі неможливості повернути попередній квиток) для від'їзду до місця проживання чи роботи;

витрати, пов'язані з оплатою за невикористані дні відпочинку, лікування у разі неповернення відповідних коштів надавачем послуг (часткове повернення коштів), у тому числі втрачених коштів за відповідними цивільно-правовими договорами.

6. Для відшкодування непередбачуваних витрат прокурор подає рапорт на ім'я керівника відповідного органу прокуратури, до якого додаються:

копія наказу керівника відповідного органу прокуратури про відкликання прокурора з відпустки;

перелік та обґрунтування здійснених непередбачуваних витрат з розрахунком їх загального обсягу, визначеного в гривнях (у разі здійснення витрат в іноземній валюті проводиться їх перерахунок у гривневому еквіваленті відповідно до офіційного курсу, встановленого Національним банком на момент подання рапорту);

оригінали підтвердних документів (квиток (квитки) або транспортні рахунки (багажні квитанції), цивільно-правові договори та рахунки (квитанції) на оплату послуг, електронні квитки за наявності посадкового талона та документ про оплату рахунків, отриманих з готелів (мотелів) або від інших осіб, які в установленому законодавством порядку надають послуги з розміщення та проживання прокурора, зокрема бронювання місць проживання, страхові поліси, рахунки (квитанції) на оплату послуг, пов'язаних з експлуатацією автомобіля, тощо).

7. Орган прокуратури перевіряє обґрунтування та обсяг здійснених прокурором непередбачуваних витрат згідно з підтвердними документами та приймає у десятиденний строк рішення про їх відшкодування.

8. Відшкодування непередбачуваних витрат здійснюється на підставі наказу керівника відповідного органу прокуратури.

9. Здійснені прокурором непередбачувані витрати, що не підтверджені відповідними документами, не відшкодовуються.

____________

Опрос