Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка финансового обеспечения деятельности военно-гражданских администраций

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 15.04.2015 № 207
редакция действует с 26.12.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 квітня 2015 р. N 207

Київ

Про затвердження Порядку фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
від 18 січня 2017 року N 21
,
від 11 липня 2018 року N 557
(яка застосовується з
1 січня 2018 року),
від 24 грудня 2019 року N 1099

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 39

 

ПОРЯДОК
фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій

1. Цей Порядок визначає механізм фінансування військово-цивільних адміністрацій, зокрема оплати праці їх працівників та грошового забезпечення військовослужбовців військових формувань, утворених відповідно до закону, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, поліцейських, які відряджаються до них в установленому законодавством порядку.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. N 21)

2. Фінансування здійснюється:

1) військово-цивільних адміністрацій населених пунктів - за рахунок коштів місцевого бюджету населеного пункту, в якому утворено військово-цивільну адміністрацію;

2) обласних та районних військово-цивільних адміністрацій - за рахунок коштів державного та відповідного місцевого бюджету.

3. Кошти обласних та районних бюджетів для здійснення обласними та районними військово-цивільними адміністраціями повноважень обласних та районних рад передбачаються шляхом встановлення бюджетних призначень у таких бюджетах в обсягах, що не перевищують відповідні бюджетні призначення на попередній бюджетний період, за окремим кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів у вигляді субвенції з місцевого бюджету розпоряднику коштів державного бюджету.

Головний розпорядник коштів місцевого бюджету згідно з бюджетними призначеннями перераховує кошти розпоряднику коштів державного бюджету на окремий спеціальний реєстраційний рахунок, відкритий в установленому порядку в органі Казначейства за місцем обслуговування розпорядника бюджетних коштів.

4. Розмір заробітної плати працівників обласних та районних військово-цивільних адміністрацій визначається згідно з умовами оплати праці, встановленими для відповідних працівників районної та обласної держадміністрацій, а працівників військово-цивільних адміністрацій населених пунктів - умовами оплати праці, встановленими для працівників відповідних органів місцевого самоврядування.

Військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським, відрядженим до військово-цивільних адміністрацій, виплачується грошове забезпечення виходячи з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, інші щомісячні види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразові додаткові види грошового забезпечення в порядку та розмірах, установлених нормативно-правовими актами для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських, за останньою посадою, займаною перед відрядженням. У разі безпосередньої участі військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду грошове забезпечення виплачується в розмірах, що обчислюються з урахуванням винагороди, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. N 18 "Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських" (Офіційний вісник України, 2016 р., N 6, ст. 316, N 10, ст. 447).

(абзац другий пункту 4 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. N 21)

Виплата грошового забезпечення проводиться за рахунок коштів військово-цивільних адміністрацій, до яких відряджені військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу.

Рішення про виплату премії та конкретний розмір винагороди за безпосередню участь у воєнних конфліктах, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським, відрядженим до обласних та районних військово-цивільних адміністрацій, військово-цивільних адміністрацій населених пунктів, приймається керівником відповідної обласної військово-цивільної адміністрації; керівнику обласної військово-цивільної адміністрації - керівником Антитерористичного центру при СБУ або Командувачем об'єднаних сил.

(пункт 4 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. N 21
,
абзац четвертий пункту 4 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 р. N 557,
 яка застосовується з
01.01.2018 р.)

5. Структура і штатний розпис військово-цивільних адміністрацій населених пунктів затверджується за поданням керівника відповідної військово-цивільної адміністрації керівником Антитерористичного центру при СБУ, а в разі утворення військово-цивільних адміністрацій населених пунктів для виконання повноважень відповідних органів у районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях - Командувачем об'єднаних сил.

(абзац перший пункту 5 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 р. N 557,
 яка застосовується з 01.01.2018 р.)

Кошториси, плани асигнувань військово-цивільних адміністрацій населених пунктів затверджуються керівником обласної військово-цивільної адміністрації за погодженням з її фінансовим структурним підрозділом.

Кошториси, плани асигнувань та штатні розписи обласних та районних військово-цивільних адміністрацій затверджуються:

апаратів обласних військово-цивільних адміністрацій - керівником відповідної адміністрації;

(абзац четвертий пункту 5 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. N 1099)

структурних підрозділів обласних військово-цивільних адміністрацій, апаратів районних військово-цивільних адміністрацій - керівником обласної військово-цивільної адміністрації;

(абзац п'ятий пункту 5 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. N 1099)

структурних підрозділів районних військово-цивільних адміністрацій - керівником відповідної адміністрації.

(абзац шостий пункту 5 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. N 1099)

6. Кошти військово-цивільних адміністрацій населених пунктів обліковуються за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 010116 "Органи місцевого самоврядування".

7. Казначейське обслуговування військово-цивільних адміністрацій здійснюється відповідно до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами та Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затверджених Мінфіном.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства, операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, передбачених для фінансування військово-цивільних адміністрацій, складення та подання бюджетної і фінансової звітності про використання таких коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. У разі припинення діяльності військово-цивільних адміністрацій відповідно до частини одинадцятої статті 3 Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" витрати, пов'язані з припиненням такої діяльності, здійснюються за рахунок коштів:

відповідного місцевого бюджету (у разі припинення діяльності військово-цивільних адміністрацій населених пунктів);

державного бюджету, передбачених для здійснення виконавчої влади у регіоні (у разі припинення діяльності районних та/або обласних військово-цивільних адміністрацій).

____________

Опрос