Идет загрузка документа (16 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для выплаты материальной помощи военнослужащим, уволенным с военной срочной службы

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 08.04.2015 № 185
редакция действует с 24.05.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 квітня 2015 р. N 185

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
від 22 липня 2016 року N 459
,
від 18 травня 2017 року N 335
(зміни, внесені постановою Кабінету Міністрів України
 від 18 травня 2017 року N 335, застосовуються з
1 січня 2017 року)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.

3. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є:

1) Міністерство соціальної політики Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - структурні підрозділи соціального захисту населення);

2) структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад (далі - органи соціального захисту населення).

4. Бюджетні кошти спрямовуються на виплату матеріальної допомоги громадянам України, які звільнилися з військової строкової служби (далі - матеріальна допомога), в розмірі:

середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях);

(абзац другий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 р. N 335,
яка застосовується з
01.01.2017 р.)

прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали).

(абзац третій пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 р. N 335,
яка застосовується з
01.01.2017 р.)

5. Виплата матеріальної допомоги здійснюється органами соціального захисту населення протягом місяця з дня взяття відповідної особи на військовий облік за місцем проживання у встановленому законодавством порядку.

6. Військові комісаріати протягом 10 днів з дати взяття особи на військовий облік відповідно до пункту 5 цього Порядку звертаються до органів соціального захисту населення з поданням про виплату матеріальної допомоги за формою згідно з додатком, до якого додаються подані заявником:

(абзац перший пункту 6 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 р. N 459)

довідка з місця роботи про отримувану середню заробітну плату;

копія трудової книжки, завірена за останнім місцем роботи;

заява про перерахування матеріальної допомоги на рахунок у банку.

Обчислення розміру середньої заробітної плати здійснюється підприємствами, установами та організаціями відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. N 100 (ЗП України, 1995 р., N 4, ст. 111).

7. Органи соціального захисту населення подають щомісяця до 8 та 19 числа зведені подання про виплату матеріальної допомоги структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для узагальнення та подання до 12 та 23 числа Мінсоцполітики узагальненого подання в розрізі районів.

(пункт 7 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 р. N 459)

8. Мінсоцполітики здійснює розподіл бюджетних коштів протягом п'яти днів з дати надходження узагальнених подань від структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

(пункт 8 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 22.07.2016 р. N 459)

9. Органи соціального захисту населення після надходження коштів на їх рахунки, відкриті в органах Казначейства, готують відповідні виплатні документи (відомості) та протягом п'яти днів здійснюють перерахування нарахованих ними сум матеріальної допомоги на рахунок, зазначений у пункті 6 цього Порядку.

(пункт 9 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 р. N 459)

10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про виплату матеріальної допомоги, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

12. Генеральному штабу Збройних Сил, Головному управлінню Національної гвардії, Адміністрації Державної прикордонної служби, Мінінфраструктури подавати Мінсоцполітики інформацію про чисельність військовослужбовців строкової служби, які підлягають звільненню у відповідному році, в розрізі регіонів та з розподілом на працюючих і непрацюючих до дати призову.

(Порядок доповнено пунктом 12 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 р. N 459)

 

ПОДАННЯ
про виплату матеріальної допомоги громадянам України, які звільнилися з військової строкової служби

_________________________________________________________
(найменування військового комісаріату)

_________________________________________________________
(найменування і місцезнаходження органу соціального захисту населення)

М. П.

Військовий комісар

____________
(підпис)

_________________
(ініціали, прізвище)

 

Керівник фінансового органу

____________

_________________

___ ____________ 20 __ р.

 

 

(додаток у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 22.07.2016 р. N 459
,
 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 р. N 335,
яка застосовується з
01.01.2017 р.)

____________

Опрос