Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок приобретения акций банков в обмен на облигации внутреннего государственного займа

КМ Украины
Постановление КМ от 21.01.2015 № 33
действует с 08.02.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 січня 2015 р. N 33

Київ

Про внесення змін до Порядку придбання акцій банків в обмін на облігації внутрішньої державної позики

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку придбання акцій банків в обмін на облігації внутрішньої державної позики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2014 р. N 632 (Офіційний вісник України, 2014 р., N 95, ст. 2731), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку придбання акцій банків в обмін на облігації внутрішньої державної позики

1. Пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. Держава може брати участь у виведенні неплатоспроможного банку з ринку за умови, що банк відповідає одному з таких критеріїв:

1) частка загальних активів банку становить 2 чи більше відсотків розміру загальних активів банків України та/або обсяг вкладів (депозитів) фізичних та юридичних осіб банку становить 2 чи більше відсотків загального розміру вкладів (депозитів) фізичних та юридичних осіб у банках України і уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб забезпечено зменшення розміру статутного капіталу неплатоспроможного банку до 1 гривні;

2) частка держави у статутному капіталі банку становить понад 75 відсотків.".

2. Підпункти 1 і 2 пункту 7 викласти у такій редакції:

"1) підтвердження відповідності критерію, зазначеному в підпункті 1 пункту 6 цього Порядку, та мінімальний необхідний обсяг участі держави в капіталізації неплатоспроможного банку, розрахований на основі відповідного висновку незалежного аудитора;

2) мінімальний необхідний обсяг капіталізації державою банку, в якому держава володіє часткою понад 75 відсотків, який бере участь у виведенні неплатоспроможного банку з ринку відповідно до пункту 3 частини другої статті 39 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", розрахований на основі результатів аналізу господарсько-фінансової діяльності банку, підготовлених незалежним аудитором.".

____________

Опрос