Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об осуществлении Луганской областной государственной администрацией функций Луганского областного совета в части бюджетных полномочий

КМ Украины
Постановление КМ, Перечень от 31.01.2015 № 22
действует с 03.02.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 січня 2015 р. N 22

Київ

Про здійснення Луганською обласною державною адміністрацією функцій Луганської обласної ради в частині бюджетних повноважень

Відповідно до статті 672 Бюджетного кодексу України у зв'язку з припиненням діяльності Луганської обласної ради Кабінет Міністрів України постановляє:

Погодитися з пропозицією Луганської обласної державної адміністрації щодо здійснення зазначеною адміністрацією на період проведення антитерористичної операції функцій Луганської обласної ради в частині бюджетних повноважень за переліком згідно з додатком.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 39

 

ПЕРЕЛІК
функцій Луганської обласної ради в частині бюджетних повноважень, які здійснюються Луганською обласною державною адміністрацією на період проведення антитерористичної операції

1. Затвердження обласного бюджету, внесення змін до нього, затвердження звітів про його виконання.

2. Розподіл та перерозподіл переданих з державного бюджету дотацій, субвенцій між місцевими бюджетами.

3. Утворення цільових фондів, які є складовою спеціального фонду обласного бюджету, затвердження положення про такі фонди, яким визначається порядок їх формування та використання.

4. Отримання позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають в процесі виконання обласного бюджету.

5. Надання департаменту фінансів облдержадміністрації права розміщувати тимчасово вільні кошти обласного бюджету на депозитах з дотриманням вимог, установлених Бюджетним кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.

6. Створення спеціального фонду у складі місцевого бюджету.

7. Визначення друкованого видання, в якому публікується інформація про обласний бюджет.

8. Визначення частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до бюджету, та затвердження відповідного порядку.

9. Прийняття рішень про передачу до бюджету розвитку коштів з іншої частини обласного бюджету.

10. Прийняття рішень про розподіл коштів бюджету розвитку щодо здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами під час затвердження обласного бюджету та внесення змін до нього.

11. Прийняття рішення про обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ банками державного сектору.

12. Прийняття рішення про:

передачу коштів на здійснення окремих видатків обласного бюджету міській (міста обласного значення), районній раді у вигляді міжбюджетного трансферту відповідно до міського (міста обласного значення), районного бюджету;

надання місцевим бюджетам області міжбюджетних трансфертів, визначених у частині другій статті 101 Бюджетного кодексу України.

Укладення договорів з відповідними місцевими радами про передачу зазначених коштів.

____________

Опрос