Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 3 июня 2009 г. N 546

КМ Украины
Постановление КМ от 20.08.2014 № 412
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 серпня 2014 р. N 412

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 р. N 546

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 22 липня 2015 року N 521)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 р. N 546 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів, документів суворої звітності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 42, ст. 1399; 2011 р., N 31, ст. 1329) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 р. N 546

1. У назві та пункті 1 постанови слова ", документів суворої звітності" виключити, а після слів "визначається періодичність здійснення" доповнити словами "Міністерством фінансів".

2. Додаток 1 до постанови викласти у такій редакції:

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів та визначається періодичність здійснення Міністерством фінансів планових заходів державного нагляду (контролю)

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів, є:

рівень організації виробничого процесу, що надає можливість виготовлення підприємством бланків цінних паперів;

дотримання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів, затверджених Мінфіном (далі - ліцензійні умови);

наявність порушення схем захисту, розроблених для окремого виду бланка цінного папера, що виявлено під час проведення експертизи контрольних примірників бланків цінних паперів.

2. Відповідно до встановлених критеріїв суб'єкти господарювання відносяться до одного з трьох ступенів ризику - високого, середнього та незначного.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться суб'єкти, що:

виготовляють бланки цінних паперів (від п'яти і більше найменувань);

у процесі провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів допустили порушення ліцензійних умов;

допустили порушення схеми захисту окремого виду бланка цінного папера під час його виготовлення.

4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику відносяться суб'єкти, що:

виготовляють бланки цінних паперів (два - п'ять найменувань);

у процесі провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів допустили порушення ліцензійних умов, але протягом п'яти робочих днів з дати складення акта перевірки усунули виявлені порушення.

5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику відносяться суб'єкти, що:

виготовляють бланки цінних паперів (до двох найменувань);

у процесі провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів за результатами останньої перевірки не допустили порушень ліцензійних умов.

6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням суб'єктами господарювання вимог законодавства у сфері виготовлення бланків цінних паперів здійснюються з такою періодичністю:

з високим ступенем ризику - не частіше одного разу на рік;

із середнім ступенем ризику - один раз на три роки;

з незначним ступенем ризику - один раз на п'ять років.

7. У разі коли за результатами двох останніх планових заходів державного нагляду (контролю) не виявлено фактів порушення вимог законодавства у сфері виготовлення бланків цінних паперів, наступний плановий захід державного нагляду (контролю) щодо такого суб'єкта господарювання проводиться не раніше ніж через період часу, встановлений для відповідного ступеня ризику, збільшений у 1,5 раза.

8. У разі коли суб'єкт господарювання може бути віднесений одночасно до двох або більше ступенів ризику, такий суб'єкт належить до більш високого ступеня ризику з тих, до яких він може бути віднесений.".

____________

Опрос