Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об увеличении уставного капитала Национальной акционерной компании "Нафтогаз України"

КМ Украины
Постановление КМ от 04.08.2014 № 302
редакция действует с 30.08.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 серпня 2014 р. N 302

Київ

Про збільшення статутного капіталу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 20 серпня 2014 року N 392

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на суму 63272276 тис. гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100 відсотків акцій у власності держави.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості прийняти рішення про приватне розміщення додаткових акцій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", випущених згідно з пунктом 1 цієї постанови, і забезпечити здійснення заходів, пов'язаних з виконанням цієї постанови.

Узяти до відома, що придбання зазначених акцій здійснюється шляхом їх обміну на облігації внутрішньої державної позики, випущені згідно з цією постановою.

3. Міністерству фінансів здійснити для забезпечення виконання пункту 1 цієї постанови випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 63272276 тис. гривень із строком обігу до 10 років та відсотковою ставкою доходу на рівні не вище 14,3 відсотка річних і внести їх від імені держави в оплату за додаткові акції Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до Статуту Компанії, у тому числі використати кошти, отримані від реалізації облігацій, для купівлі та резервування 3100000 тис. доларів США на рахунку Компанії, відкритому у Національному банку, використання коштів з якого здійснюватиметься за рішенням Кабінету Міністрів України і відповідно до Листа про наміри Уряду України і Національного банку України до Міжнародного валютного фонду від 18 серпня 2014 року.

(абзац другий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 р. N 392)

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос