Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для обеспечения молодежи первым рабочим местом

КМ Украины
Постановление КМ от 11.06.2014 № 180
действует с 17.06.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 червня 2014 р. N 180

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення молоді першим робочим місцем

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення молоді першим робочим місцем, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. N 269 (Офіційний вісник України, 2013 р., N 30, ст. 1037), виклавши пункти 1 і 2 у такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Надання роботодавцям компенсації для забезпечення молоді першим робочим місцем" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.

Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування витрат Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі - Фонд), пов'язаних з наданням компенсації роботодавцям, які працевлаштували молодь, що здобула професійно-технічну або вищу освіту, на перше робоче місце за отриманою професією (спеціальністю) у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, з урахуванням необхідності погашення зареєстрованої в органах Казначейства бюджетної кредиторської заборгованості.".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 26

Опрос