Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы деятельности Национальной акционерной компании "Нафтогаз України"

КМ Украины
Постановление КМ от 07.05.2014 № 138
редакция действует с 13.09.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 травня 2014 р. N 138

Київ

Деякі питання діяльності Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 вересня 2016 року N 592

На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2014 р. "Про стан забезпечення енергетичної безпеки у зв'язку з ситуацією щодо постачання природного газу в Україну", введеного в дію Указом Президента України від 1 травня 2014 р. N 448, з метою захисту прав та інтересів України, її національної безпеки і оборони, а також забезпечення природним газом споживачів України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" вжити заходів до залучення кваліфікованих і високопрофесійних юридичних радників для забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спору між Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та відкритим акціонерним товариством "Газпром".

Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" здійснити закупівлю юридичних послуг, застосувавши переговорну процедуру відповідно до пункту 7 частини другої статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі".

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 р. N 592)

2. Установити, що вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2012 р. N 899 "Про порядок здійснення витрат суб'єктами господарювання державного сектору економіки у разі незатвердження (непогодження) річних фінансових планів у встановленому порядку" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 75, ст. 3027) в частині заборони здійснювати витрати на інформаційно-консультативні, аудиторські та консалтингові послуги не поширюються на Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України" під час забезпечення виконання пункту 1 цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос