Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 24 февраля 2010 г. N 178

КМ Украины
Постановление КМ от 25.12.2013 № 957
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 грудня 2013 р. N 957

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 р. N 178

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 вересня 2015 року N 682)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 р. N 178 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в галузі племінної справи у тваринництві та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 13, ст. 627) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 р. N 178

1. У постанові:

1) назву постанови викласти у такій редакції:

"Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством аграрної політики та продовольства";

2) пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством аграрної політики та продовольства, що додаються.";

3) пункт 2 після слів "Міністерству аграрної політики" доповнити словами "та продовольства".

2. Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в галузі племінної справи у тваринництві та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), затверджені зазначеною постановою, викласти у такій редакції:

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством аграрної політики та продовольства

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин, є:

вид господарської діяльності (торгівля племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин);

види племінних тварин;

масштаби господарської діяльності (визначаються за чисельністю голів основного стада племінних тварин).

2. Відповідно до встановлених критеріїв суб'єкти господарювання відносяться до одного з трьох ступенів ризику - високий, середній або незначний.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами - спермою, ембріонами та яйцеклітинами, що мають племінну (генетичну) цінність.

4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб'єкти, які провадять діяльність, пов'язану з торгівлею племінними тваринами, та мають основне стадо такою чисельністю:

великої рогатої худоби - 100 або більше голів та/або

свиней - 100 або більше голів та/або

овець - 350 або більше голів.

5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать суб'єкти, які:

провадять діяльність, пов'язану з проведенням генетичної експертизи походження та аномалій тварин;

провадять діяльність, пов'язану з торгівлею племінними тваринами, крім зазначених у пункті 4 цих критеріїв.

6. Планові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються з такою періодичністю:

з високим ступенем ризику - не частіше ніж один раз на рік;

із середнім ступенем ризику - не частіше ніж один раз на три роки;

з незначним ступенем ризику - не частіше ніж один раз на п'ять років.

7. У разі коли протягом останніх трьох років, що передують плановому, але не менш як за результатами двох останніх заходів державного нагляду (контролю), не виявлено фактів порушення вимог провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин, наступний плановий захід державного нагляду (контролю) щодо такого суб'єкта господарювання здійснюється не раніше, ніж через період часу, встановлений для відповідної групи ризику, збільшений у 1,5 раза.

8. У разі коли суб'єкт господарювання може бути віднесений одночасно до двох або більше ступенів ризику, такий суб'єкт відноситься до більш високого ступеня ризику з тих, до яких він може бути віднесений.".

____________

Опрос