Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по предупреждению катастрофы техногенного характера на государственном предприятии "Горлівський хімічний завод"

КМ Украины
Постановление КМ от 18.12.2013 № 937
действует с 09.01.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2013 р. N 937

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо запобігання катастрофі техногенного характеру на державному підприємстві "Горлівський хімічний завод"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо запобігання катастрофі техногенного характеру на державному підприємстві "Горлівський хімічний завод", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2011 р. N 320 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 24, ст. 985, N 81, ст. 2967), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо запобігання катастрофі техногенного характеру на державному підприємстві "Горлівський хімічний завод"

1. У пункті 1:

абзац другий доповнити реченням такого змісту: "Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Горлівська міська рада.";

доповнити пункт абзацами такого змісту:

"Розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня складає план заходів з виконання бюджетної програми і подає його для затвердження Мінекономрозвитку. Копія плану заходів після затвердження подається Мінфіну.

На підставі зазначеного плану заходів розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня розробляє та затверджує план робіт (послуг) згідно з проектною документацією, що визначені пунктом 3 цього Порядку, і подає його на погодження Мінекономрозвитку.".

2. Пункт 3 доповнити абзацами такого змісту:

"проектних робіт (послуг) з вилучення залишків промислових кислот та інших промислових хімічних відходів на державному підприємстві, за винятком суміші ізомерів орто-, мета- та паранітрохлорбензолів;

робіт (послуг) згідно з проектною документацією щодо вилучення залишків промислових кислот та інших промислових хімічних відходів, за винятком суміші ізомерів орто-, мета- та паранітрохлорбензолів, у тому числі придбання обладнання, інструментів, матеріалів, оплату будівельно-монтажних робіт.".

3. Пункт 6 виключити.

4. Доповнити Порядок пунктом 81 такого змісту:

"81. Розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня подає щокварталу до 10 числа наступного місяця головному розпорядникові бюджетних коштів звіт про виконання плану заходів з виконання бюджетної програми за встановленою зазначеним розпорядником формою. Копія звіту подається Мінфіну.".

____________

Опрос