Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы реализации проекта социально-экономического развития "Реконструкция, строительство аэродромного комплекса коммунального предприятия "Міжнародний аеропорт Одеса"

КМ Украины
Постановление КМ от 18.12.2013 № 930
действует с 28.12.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2013 р. N 930

Київ

Деякі питання реалізації проекту соціально-економічного розвитку "Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Схвалити проект соціально-економічного розвитку "Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса" (далі - проект розвитку) з такими основними техніко-економічними показниками:

характер будівництва

- реконструкція

площа забудови, гектарів

- 115,32

довжина штучної злітно-посадкової смуги, метрів

- 2800

площа штучного аеродромного покриття з укріпленими узбіччями, кв. метрів

- 423810

у тому числі: 

 

штучна злітно-посадкова смуга

- 138797

руліжні доріжки

- 250090

перон

- 34923

тривалість будівництва, місяців

- 26

загальна кошторисна вартість, тис. гривень

- 1679933,005

у тому числі за рахунок коштів:

 

комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса"

- 3855,386

залучених під державні гарантії

- 1676077,618

2. Затвердити Умови надання у 2013 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань Міністерства інфраструктури за запозиченням, що залучається для реалізації проекту соціально-економічного розвитку "Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса", що додаються.

3. Установити, що:

Міністерство інфраструктури як головний розпорядник бюджетних коштів для реалізації проекту розвитку здійснює залучення під державні гарантії коштів шляхом оформлення кредиту в сумі, що не перевищує 1676077,618 тис. гривень (далі - запозичення);

державне підприємство "Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту Одеса" є виконавцем проекту розвитку;

видатки для реалізації проекту розвитку за рахунок запозичення здійснюються Міністерством інфраструктури за бюджетною програмою "Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса" (за рахунок коштів, залучених під державні гарантії на поворотній основі)", яка відкривається Міністерством фінансів за спеціальним фондом державного бюджету з внесенням відповідних змін до розпису державного бюджету;

витрати з повернення та обслуговування запозичення здійснюються Міністерством інфраструктури:

у розмірі 100 відсотків зобов'язань за перші два роки користування запозиченням та у розмірі 75 відсотків зобов'язань за наступні роки - за рахунок коштів державного бюджету за бюджетною програмою "Обслуговування та погашення зобов'язань за залученими коштами під державні гарантії для здійснення капітальних видатків розпорядниками бюджетних коштів";

у розмірі 25 відсотків зобов'язань починаючи з третього року користування запозиченням за бюджетною програмою "Виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії, з метою реалізації проектів соціально-економічного розвитку у сфері повітряного транспорту", яка відкривається Міністерством фінансів за спеціальним фондом державного бюджету з внесенням відповідних змін до розпису державного бюджету;

джерелом повернення та обслуговування 25 відсотків зобов'язань є кошти, що надходять Міністерству інфраструктури від державного підприємства "Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту Одеса" за бюджетною програмою "Повернення коштів, наданих на поворотній основі для реалізації проектів соціально-економічного розвитку у сфері повітряного транспорту", яка відкривається Міністерством фінансів за спеціальним фондом державного бюджету з внесенням відповідних змін до розпису державного бюджету, на підставі укладеного договору;

складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання запозичення, а також контроль за його цільовим і ефективним використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

4. Уповноважити:

Міністра інфраструктури укласти кредитний договір про отримання запозичення і підписувати необхідні документи з банком, який надасть запозичення;

Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій за запозиченням.

5. Міністерству інфраструктури та державному підприємству "Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту Одеса" укласти договір щодо порядку отримання, використання, звітування про повернення запозичення та відсотків за користування ним.

6. Міністерству фінансів під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати видатки на погашення та обслуговування запозичення.

7. Міністерству інфраструктури з метою використання запозичення здійснювати перерахування коштів на поточний рахунок виконавця проекту розвитку, відкритий у банку, який надав запозичення.

8. Державній казначейській службі забезпечити:

відкриття спеціальних реєстраційних рахунків Міністерству інфраструктури;

перерахування в одноденний строк коштів згідно з пунктом 7 цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

УМОВИ
надання у 2013 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань Міністерства інфраструктури за запозиченням, що залучається для реалізації проекту соціально-економічного розвитку "Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального
підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса"

1. Ці Умови регулюють відносини, пов'язані з наданням державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань Мінінфраструктури (далі - позичальник) за кредитним договором у сумі, що не перевищує 1676077,618 тис. гривень (далі - запозичення), який укладається з банком-кредитором, для реалізації проекту соціально-економічного розвитку "Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса" (далі - проект розвитку).

2. Державні гарантії надаються Кабінетом Міністрів України для забезпечення виконання боргових зобов'язань позичальника за кредитним договором, зазначеним у пункті 1 цих Умов.

Запозичення здійснюється за умови, що ефективна відсоткова ставка не перевищує 9,5 відсотка річних.

Строк користування запозиченням не повинен перевищувати 10 років.

Пільговий період з повернення основної суми запозичення має становити 3 роки.

3. Забезпеченням виконання боргових зобов'язань позичальника за надання державних гарантій є об'єкт будівництва, який буде створено за рахунок коштів кредиту під державні гарантії.

4. Позичальник звільняється від плати за надання державних гарантій.

5. Для надання державних гарантій позичальник подає Мінфіну проект кредитного договору для його погодження.

6. Мінфін, позичальник та виконавець проекту розвитку до надання державних гарантій укладають договір про погашення заборгованості за виконання зобов'язань за державними гарантіями, в якому повинне бути також передбачено зобов'язання виконавця проекту розвитку забезпечувати в установлені договором строки накопичення коштів від експлуатації об'єкта завершеного будівництва, реалізованого в рамках проекту розвитку, на окремому поточному рахунку, відкритому у банку, який надасть запозичення, у розмірі, достатньому для вчасного та у повному обсязі погашення та обслуговування частини запозичення, що погашається за рахунок коштів позичальника та/або виконавця проекту розвитку.

____________

Опрос