Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2013 году субвенции из государственного бюджета районному бюджету Шацкого района Волынской области для продолжения строительства и капитального ремонта дорог Шацк - Свитязь - Залесье - Пульмо - Шацк, в том числе на оплату выполненных в 2012 году работ

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 18.12.2013 № 901
действует с 20.12.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2013 р. N 901

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2013 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Шацького району Волинської області для продовження будівництва та капітального ремонту доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк, у тому числі на оплату виконаних у 2012 році робіт

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2013 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Шацького району Волинської області для продовження будівництва та капітального ремонту доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк, у тому числі на оплату виконаних у 2012 році робіт, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2013 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Шацького району Волинської області для продовження будівництва та капітального ремонту доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк, у тому числі на оплату виконаних у 2012 році робіт

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2013 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Шацького району Волинської області для продовження будівництва та капітального ремонту доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк, у тому числі на оплату виконаних у 2012 році робіт (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Волинська облдержадміністрація, відповідальним виконавцем відповідної бюджетної програми - Шацька райдержадміністрація.

Одержувачем субвенції є служба автомобільних доріг у Волинській області.

3. Субвенція використовується з метою розвитку дорожньої інфраструктури Шацького району Волинської області і спрямовується на продовження будівництва та капітального ремонту доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк, у тому числі на оплату виконаних у 2012 році робіт.

4. Шацька райдержадміністрація формує та затверджує за погодженням з Волинською облдержадміністрацією у тижневий строк після затвердження цих Порядку та умов перелік об'єктів, що фінансуються за рахунок субвенції.

5. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399).

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Закупівля робіт за рахунок субвенції проводиться в установленому законом порядку.

9. Волинська облдержадміністрація подає щомісяця до 5 числа Мінфіну звіт про використання субвенції в розрізі об'єктів та заходів.

10. Казначейство інформує щомісяця до 10 числа Мінфін про обсяги перерахування субвенції та касові видатки в розрізі об'єктів та заходів.

11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос